Світ

Європейський Союз офіційно оголосив про продовження тимчасового захисту для українців

19 жовтня 2023 року Європейський Союз офіційно оголосив про продовження тимчасового захисту для українців, які є біженцями, до 4 березня 2025 року.

Джерело: NV

За інформацією пресслужби Єврокомісії, 27 вересня 2023 року міністри ЄС узгодили політичну домовленість щодо продовження тимчасового захисту до вказаної дати. Рішення офіційно було прийнято 19 жовтня 2023 року.

Тимчасовий захист є екстренним інструментом ЄС, метою якого є надання колективного захисту людям, які були вимушені переселитися, та зменшення навантаження на національні системи прийому країн-членів ЄС.

Цей захист включає в себе для українських біженців доступ до таких послуг, як:

  • Житло;
  • Робота;
  • Медична допомога;
  • Освіта для дітей.

27 вересня 2023 року міністри досягли політичної угоди про продовження тимчасового захисту до 4 березня 2025 року. Рішення було ухвалено 19 жовтня 2023 року.

Ще 19 вересня Єврокомісія внесла пропозицію про продовження цього тимчасового захисту для українських громадян, які втікають від великомасштабної російської агресії, з 4 березня 2024 року до 3 березня 2025 року.

Читайте також: 

Євросоюз офіційно подовжив тимчасовий захист для українських біженців до березня 2025 року, забезпечуючи їм комплексний пакет соціальних послуг та прав.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button