війна

75 дітей постраждали від тортур окупантів в Україні: Шокуючі дані ОГП

ОГП України підтвердило, що 75 дітей потерпіли від окупаційних сил, особливо у селі Ягідне, Чернігівської області.

Джерело: УП

Юлія Усенко, керівниця Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству ОГП, в інтерв’ю для агентства “Інтерфакс-Україна” заявила, що в Україні наразі існує понад 3200 кримінальних проваджень, пов’язаних з тортурами та іншими злочинами проти дітей.

“Це вбивства, каліцтва, викрадення дітей, примусове переміщення, депортація, сексуальне насильство, напади на установи для дітей,” — розкрила вона.

Більшість з 75 постраждалих дітей, а саме 69, є мешканцями села Ягідне на Чернігівщині. Там діти разом з дорослими були утримувані в підвалах шкіл, умови в яких оцінюються як тортури.

Окрім Чернігівської області, прокурори зареєстрували інциденти в Херсонській та Харківській областях, де дітей також позбавляли волі та піддавали жорстокому поводженню.

Юлія Усенко додала, що діти стали жертвами, оскільки окупанти підозрювали їх у передачі інформації про пересування російської техніки.

Читайте також:

Відомості про катування стали відомі лише після звільнення територій. Також було зафіксовано 13 випадків сексуального насильства проти дітей після деокупації.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button