Домашня » Новини » 252 мільйони людей як і раніше не мають доступу до Біблії

252 мільйони людей як і раніше не мають доступу до Біблії

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Провідні перекладачі Біблії повідомляють, що, попри величезні успіхи, досягнуті в перекладі Слова Божого, кожна п’ята людина як і раніше повністю позбавлена доступу до Святого Письма.

Дані були опубліковані організацією «Перекладачі Біблії Вікліфа», яка регулярно відстежує хід перекладу Біблії по всьому світу. Організація показала, що повна Біблія тепер доступна на 698 мовах по всьому світу (в порівнянні з 683 в 2018 році). Крім того, Новий Завіт можна прочитати на 1548 мовах (замість 1534).

«Це обнадійливі цифри, і вони представляють величезну роботу, яку команди перекладачів роблять по всьому світу, — сказав Пітер Брассінгтон, статистик організації. – Зміни з року в рік не завжди виглядають вражаюче, але переклад Біблії вимагає тривалих зусиль, а закінчені переклади часто починалися багато років назад. Я приєднався до організації в 1996 році, і число мов, на яких написана повна Біблія, за цей час подвоїлася».

Однак все ще існують проблеми, оскільки багато хто все ще не можуть отримати Святе Письмо на своїй рідній мові. У світі все ще налічується понад 250 мільйонів осіб, які все ще не мають можливості читати Біблію.

«Згідно зі статистикою, число активних мов (включаючи мови жестів) у світі складає 7 353». У світлі цієї разючої цифри виконавчий директор організації Джеймс Пул зазначив, що «попереду ще багато роботи».

«Майже 1,5 мільярда людей не мають Біблії мовою, яку вони розуміють краще за все: це кожен п’ятий з населення світу, — додав він. – Ось чому організація «Перекладачі Біблії Вікліфа» продовжує терміново працювати над перекладом Божого Слова на всі ці мови ».

Джерело: gcshelp.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

УДаласі (штат Техас) відбувся третій Лідерський Медіа Саміт

Наступна Стаття

Лідери найбільших релігій світу виступили проти евтаназії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *