СвітХристиянські новини

252 мільйони людей як і раніше не мають доступу до Біблії

Провідні перекладачі Біблії повідомляють, що, попри величезні успіхи, досягнуті в перекладі Слова Божого, кожна п’ята людина як і раніше повністю позбавлена доступу до Святого Письма.
Дані були опубліковані організацією «Перекладачі Біблії Вікліфа», яка регулярно відстежує хід перекладу Біблії по всьому світу. Організація показала, що повна Біблія тепер доступна на 698 мовах по всьому світу (в порівнянні з 683 в 2018 році). Крім того, Новий Завіт можна прочитати на 1548 мовах (замість 1534).
«Це обнадійливі цифри, і вони представляють величезну роботу, яку команди перекладачів роблять по всьому світу, — сказав Пітер Брассінгтон, статистик організації. – Зміни з року в рік не завжди виглядають вражаюче, але переклад Біблії вимагає тривалих зусиль, а закінчені переклади часто починалися багато років назад. Я приєднався до організації в 1996 році, і число мов, на яких написана повна Біблія, за цей час подвоїлася».
Однак все ще існують проблеми, оскільки багато хто все ще не можуть отримати Святе Письмо на своїй рідній мові. У світі все ще налічується понад 250 мільйонів осіб, які все ще не мають можливості читати Біблію.
«Згідно зі статистикою, число активних мов (включаючи мови жестів) у світі складає 7 353». У світлі цієї разючої цифри виконавчий директор організації Джеймс Пул зазначив, що «попереду ще багато роботи».

«Майже 1,5 мільярда людей не мають Біблії мовою, яку вони розуміють краще за все: це кожен п’ятий з населення світу, — додав він. – Ось чому організація «Перекладачі Біблії Вікліфа» продовжує терміново працювати над перекладом Божого Слова на всі ці мови ».

Джерело: gcshelp.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button