Новини суспільства

Військові капелани ЗСУ розпочали восьмитижневий курс підвищення кваліфікації

Вже всьоме військові капелани Збройних Сил України розпочали підготовку на базі Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка. Восьмитижневий курс підвищення кваліфікації офіцерів тактичного рівня з питань військового капеланства надає учасникам можливість отримати професійні знання та практичні навички для ефективнішого служіння Богові та українським військовим.

Джерело: Служба військового капеланства ЗСУ

Протягом навчання зі слухачами працюватимуть провідні викладачі, державні діячі, досвідчені військові, представники Церков та релігійних організацій, а також капелани-волонтери. Окрім основної програми, слухачі зможуть обмінюватися досвідом душпастирської опіки зі своїми колегами.

Заступник начальника Служби військового капеланства ЗСУ полковник Любомир Якібчук, вітаючи учасників курсу, підкреслив важливість єдності: “Під час навчання ви в першу чергу повинні навчитись бути поряд один з одним, працювати разом для забезпечення потреб воїна, адже в єдності наша сила.”

Захід завершився спільною молитвою за Боже благословення на успішне навчання військових капеланів. Разом ми тримаємо стрій і духовний щит!

Вам сподобається:

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button