Home»Новини»В Грузії вперше відбулася конференція «Сім’я як місія»

В Грузії вперше відбулася конференція «Сім’я як місія»

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

На цих вихідних, 2 листопада 2019 р в Грузії вперше відбулася п’ята за рахунком конференція «Сім’я як місія», яка зацікавила понад 300 делегатів з 6 країн регіону Євразії.

Все почалося на день раніше, коли на конференції координаторів програми «Школа без стін» був прочитаний семінар на тему «Як підготувати сім’ю до місії в суспільстві?» Для 43 координаторів ШБС Кавказького регіону.

Організаторами сімейної конференції виступили Союз церков християн віри євангельської Грузії საქართველოს სახარების რწმენის ეკლესია • Evangelical Faith Church of Georgia і міжнародна місіонерська організація «Місія Євразія». Як виявилося, подібних подій в Грузії вже давно не проводили, тому 300 учасників, це певний показник!

На конференції спікери торкнулися простих, на перший погляд, але дуже значимих для кожної сім’ї питань: значимість і практика дошлюбного консультування, виховання дітей, місія сім’ї — ці теми стали ключовими в обговоренні на семінарах і в посланнях спікерів.

Особливу увагу приділили питанню виховання дітей: життя батьків безпосередньо впливає на життя дітей і їх подальший вибір. Тому передати віру дітям, виховати своїх чад благочестивими, людьми, які бояться Бога  можна, тільки вкладаючи в них свою любов, свої молитви, сили, свій час, своє серце.

Була порушена важлива тема для християнської сім’ї, що робить її важливою для суспільства, оскільки дозволяє сім’ї не просто бути якоюсь закритою маленькою групою, але впливає на світ спільнотою. І ця важливість виражається в місії самої сім’ї. У кожної сім’ї є своя місія, яка відмінна від місії іншої сім’ї. Через місію кожна християнська родина може реагувати на потреби вже неіснуючого суспільства, як це робив сам Ісус Христос. По суті, християнська сім’я виконує працю Христа на землі, являючи любов Божу через свою місію. Спікер конференції, національний координатор Школи без стін в Україні, Костянтин Тетерятников, на особистому прикладі показав яка місія в його родині і як вони впливають на суспільство в своїй країні.

Потрібно віддати належне, учасники конференції були вражені гарним змістом конференції. Теми настільки були актуальні для учасників конференції, що ніхто не шкодував, що побував на заході. Служителі деяких церков, присутні на конференції, попросили продовжити сімейне служіння розвиваючи даний напрямок.

У Грузії конференція подібної тематики проходить вперше і є продовженням конференції під назвою «Сім’я як місія», які вже пройшли в Україні, Молдові, Білорусі та Росії. Дана тематика конференції дозволяє християнським сім’ям подивитися на свою роль з позиції місії та служіння суспільству за стінами церкви, показуючи видиму і відчутну любов Бога людям і тим самим розширюючи межі Його Царства на землі.

Прес-служба Школи без стін

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

У День молитви за сиріт українці проситимуть Бога сім'ю для кожного

Наступна Стаття

Влада захищає інтереси дітей сиріт, у новому бюджеті збільшено фінансування

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *