Новини суспільстваХристиянські новини

На сайті президента створена Петиція про заборону сурогатного материнства

На сайті Президента України опубліковано Петицію про заборону сурогатного материнства в Україні. Підписанти вимагають у керівництва держави  визнати торгівлю дітьми неприпустимою та внести зміни до відповідного законодавства України.
Підписати ПЕТИЦІЮ
На офіційному сайті Президента України 18 травня була оприлюднена Петиція про заборону сурогатного материнства в Україні. Ініціатором оприлюднення Петиції виступає адвокат Сергій Гула. Головною вимогою є прохання до Президента України визнати торгівлю дітьми сучасною формою рабства та внести зміни в сучасне законодавство України щодо заборони сурогатного материнства.
В документі згадується про відеозапис, в якому показуються, що новонароджені діти лежать в сучасних інкубаторах і розглядаються як товар без покупця. Безумовно, організатори такого бізнесу продемонстрували свою зневагу до людської особистості, її гідності. В тексті петиції зазначається: «На жаль, наша держава є світовим центром сурогатного материнства, тоді як увесь цивілізований світ засуджує це явище, як морально недопустиме, як сучасну форму рабства».

  • Читайте також

    Після скандалу з торгівлею дітьми Уповноважений з прав людини пропонує заборонити сурогатне материнство для іноземців
    Уповноважений: надання послуг сурогатного материнства іноземцям призводить до порушення прав дітей та до ситуації, в якій Україна не здатна проконтролювати подальшу їх долю та захистити своїх…

     

  • Сурогатне материнство: В Києві в готелі 46 дітей чекають на продаж

Слід зауважити, що 5 квітня 2011 р. Європейський Парламент засудив практику сурогатного материнства, не розрізняючи його «альтруїстичного» та «комерційного» аспектів. Європарламент ухвалив резолюцію, в якій просить «держави-члени визнати серйозну проблему сурогатства, яка являє собою експлуатацію жіночого організму та її репродуктивних органів».
До того, практика сурогатного материнства порушує  низку міжнародних актів, зокрема: Хартію основоположних прав Європейського Союзу ст. 1 і 3, (2000 р.), Конвенцію про права дитини ст. 7 і 3 (1989 р.), Протокол щодо торгівлі дітьми ст. 2 (2000), Конвенцію щодо ліквідації всіх форм дискримінації жінок ст. 6 (1979), Про усиновлення дітей ст. 4 с (3) (1967 та 1993), Про торгівлю людьми ст. 4; (2005), Права людини та біомедицина ст. 21 (1997).
Автор Петиції Сергій Гула коментує: «Варто розуміти, що діти — не товар. Їх не можна продавати чи купляти. Тому Президенту України слід невідкладно подати до Верховної Ради України законопроект про внесення змін в чинне законодавство України щодо заборони сурогатного материнства в Україні. А громадянам — підписуати Петицію. Продовжуємо боротися за правду!«.
Запрошуємо всіх підписати ПЕТИЦІЮ!

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button