Місіс Америка 2023″: Ханна Нілман – мати сімох дітей та власниця ферми

У Лас-Вегасі 25 серпня 2023 року відбувся відомий конкурс “Місіс Америка 2023”. Перемогою на цьому заході відзначилася 33-річна Ханна Нілман, колишня балерина та мати сімох дітей, які віком від 1 до 11 років.

Джерело: Всі разом!

Ханна та її чоловік Даніел разом керують фермою в Камесі, розташованою в штаті Юта. Їхнє сільськогосподарське господарство, відоме як “Ферма балерин”, спеціалізується на продажу м’яса, випічки та інших сільськогосподарських продуктів і було відзначено агентством Catholic News Agency.

Перемога Ханни Нілман вразила глядачів її потужною відповіддю на одне з питань конкурсу. Питання звучало так: “Коли ти відчула найбільшу силу?”, на що вона відповіла:

«Я відчувала це вже сім разів, коли мала можливість дати життя цим священним душам (своїм дітям). Після того, як я тримаю на руках новонароджену дитину, відчуття материнства та усвідомлення принесення її на землю є найбільшим почуттям, яке надихає мене в житті».

Її відповідь була зустрінута бурхливими оплесками у залі.

Спільнота користувачів соціальних мереж вже тривалий час цікавиться життям Ханни та її родини. На її сторінці в Instagram, яка має назву Ballerina Farms і налічує 6,2 мільйонів підписників, вона активно ділиться подробицями свого сімейного життя разом із чоловіком і дітьми, а також веде аккаунт в TikTok.

Крім того, вона ділиться подробицями своєї фермерської діяльності, показує способи випікання домашнього хліба та виготовлення сиру, вражає навичками створення яскравих тортів і ділиться моментами догляду за худобою. При цьому вона активно залучає своїх дітей до роботи на фермі та вдома.

Читайте також:

Deseret News пише, що участь в конкурсах – не вперше для Хани, матері сімох дітей. У віці 16 років вона вже перемогла на конкурсі “Міс Спрінгвіль”. Пізніше вона стала другою на конкурсах “Міс Юта” та “Міс Національна кохана”. Переїхавши до Нью-Йорка, вона також отримала титул “Міс Нью-Йорк”. І, нарешті, в 2021 році вона стала “Місіс Юта”.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version