YouVersion, популярний біблійний застосунок, оголосив, що найпопулярнішим віршем 2024 року став Филип’ян 4:6. Цей вірш закликає не тривожитися, а звертатися до Бога з молитвами.
Джерело: christianpost
Нічим не журіться, але в усьому молитвою та благаннями з подякою висловлюйте ваші прохання Богові.
За словами засновника та генерального директора YouVersion Боббі Грюневальда, популярність цього вірша свідчить про прагнення людей знайти мир у складні часи.
“Часто наші тривоги виникають через те, що ми намагаємося нести тягарі, які не повинні були брати на себе. Цей вірш показує, що наша спільнота шукає Бога в молитві, довіряючи Йому свої турботи,” — зазначив Грюневальд.
YouVersion повідомляє, що у 2024 році використання функцій молитви в застосунку зросло на 46% порівняно з 2023 роком. Користувачі активно ділилися молитвами, брали участь у молитовних сесіях та молилися за інших людей.
У 2024 році найчастіше користувачі YouVersion шукали такі слова, як “молитва” та “мир”, що свідчить про глобальну потребу в духовному спокої.
Найбільше зростання щоденного використання додатку було зафіксовано у Центральній та Східній Африці, а також на всьому континенті спостерігалося значне збільшення використання Дитячої Біблії.
У Латинській Америці також зафіксовано значне зростання активності, і для підтримки іспаномовної спільноти YouVersion відкрила регіональний центр у Мехіко.
“Надихає бачити, як люди по всьому світу активно взаємодіють із Біблією,” — зазначив Грюневальд.
З моменту запуску у 2008 році, YouVersion, створений мегацерквою Life.Church, був завантажений на понад 875 мільйонів пристроїв у всьому світі.
У 2023 році найпопулярнішим віршем був Ісая 41:10, який також очолював рейтинги у 2020, 2022 і 2018 роках:
“Не бійся, бо Я з тобою, не лякайся, бо Я — Бог твій. Я зміцню тебе, допоможу тобі, підтримаю тебе правицею правди Своєї.”
Тенденції взаємодії з Біблією у YouVersion показують, що незалежно від регіону, християни у всьому світі шукають молитви та духовної підтримки у часи труднощів.
“Ці тренди підкреслюють, як багато спільного в глобальної церкви — у викликах, із якими ми стикаємося, та в нашій потребі в Бозі,” — підсумував Грюневальд.
Читайте також:
