Українці не втомлюються допомагати: 86% долучилися до благодійності у 2024 році

Згідно зі звітом Zagoriy Foundation та Info Sapiens, попри виклики війни та економічну кризу, 86% українців у 2024 році брали участь у благодійній діяльності. Презентація результатів відбулася на конференції “Небайдужі”, присвяченій корпоративній соціальній відповідальності.

Джерело: givingtuesday

Основні висновки дослідження

Опитування показало, що 51% респондентів віддають перевагу підтримці локальних українських фондів. Серед організацій з найвищою довірою — Фонд Сергія Притули, “Повернись живим” та Товариство Червоного Хреста України.

Автори звіту відзначили кілька труднощів у сфері благодійності:

Попри це, 88% представників НДО вважають співпрацю з бізнесом ефективною, а 34% відзначили її покращення за останні два роки.

Zagoriy Foundation — сімейний благодійний фонд, який підтримує розвиток громад, досліджує культуру благодійності та втілює проєкти для позитивного майбутнього України.
Info Sapiens — агенція, що спеціалізується на дослідженнях громадської думки, поведінкових замірах та аналізі даних.

Читайте також:

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version