Понад 8,1 мільйона українців стали біженцями з моменту початку повномасштабного вторгнення РФ

За період з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, більш ніж 8,1 мільйона українців стали біженцями. З них понад 4,9 мільйона українців звернулися за отриманням статусу тимчасового резидента в країнах Європи.

Джерело:  РБК-Україна, посилаючись на джерела в Агентстві ООН у справах біженців

Представники ООН заявили, що ескалація конфлікту в Україні призвела до великої кількості жертв серед мирного населення та знищення цивільної інфраструктури, що змусило багатьох людей покинути свої домівки в пошуках безпеки та допомоги.

Згідно з даними Агентства ООН, на 7 березня більшість українців перебуває в Польщі (1 564 711), а також у Німеччині (881 399), Чехії (495 569), Франції (118 994) та Іспанії (168 654).

Читайте також:

Більшість біженців та внутрішньо переміщених українців висловлюють бажання повернутися додому, але лише 12% планують зробити це протягом наступних трьох місяців.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version