У період перед Різдвом фіксували рекордний пасажиропотік через кордон України. Найбільше громадян поверталися додому, повідомив Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України.
Джерело: interfax
За словами Демченка, найвища активність спостерігалася 23-24 грудня, коли щоденно кордон перетинали понад 150 тисяч осіб. У понеділок, 25 грудня, цей показник знизився до 127 тисяч, а у вівторок становив 88 тисяч.
“У вихідні перед Різдвом значно більше людей в’їжджало в Україну, ніж виїжджало з неї. Щодня на в’їзд прямували на 10 тисяч більше громадян,” – зазначив Демченко.
25 грудня пасажиропотік помітно зменшився: кордон перетнули близько 68 тисяч осіб, з них половина прямували до України, а половина – за її межі.
“Динаміка в Різдвяний день була врівноваженою: 50% на в’їзд і 50% на виїзд,” – додав речник.
Значних черг у дні Різдва прикордонники не фіксували, однак у деякі години на окремих пунктах пропуску спостерігалися невеликі затори. Демченко попередив, що з наближенням Нового року пасажиропотік може знову зрости:
“Ми очікуємо, що під час новорічно-різдвяних свят активність перетину кордону знову збільшиться.”
Прикордонники закликали громадян планувати перетин кордону заздалегідь, враховуючи можливе збільшення навантаження на пункти пропуску в період свят.
Читайте також:
