Дмитро Дашкевич, білоруський християнин-євангеліст отримав додатковий рік строгого режиму в Білорусі

Дмитро Дашкевич, християнин-євангеліст з Білорусі, отримав додатковий рік строгого режиму в колонії.

Джерело: icerkov

Дашкевич був взятий під варту 23 квітня 2022 року і засуджений до півтора року позбавлення волі. Під час перебування у колонії він стикався з побоями та пресингом з боку адміністрації. Його змушували за допомогою примусу та погроз виконувати дії, які перетворили його на “недоторканого” за тюремними кодексами. Єдиний спосіб вибратися з цього становища для Дашкевича полягав у відмові від виконання команд.

Дома на Дашкевича очікують дружина та четверо дітей. Молодший син Даниїл народився, коли його батько вже перебував за ґратами.

Читайте також:

11 липня 2023 року, в день, коли Дмитро Дашкевич мав бути звільнений, його знову арештували за статтею 411 Кримінального кодексу Республіки Білорусь за невиконання вказівок адміністрації. За новим вироком йому додали ще рік строгого режиму.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version