52% українців хочуть завершення війни через переговори – Опитування Gallup

52% українців підтримують якнайшвидше припинення війни шляхом переговорів, тоді як 38% вважають за необхідне продовжувати боротьбу до перемоги. Про це свідчать результати опитування, проведеного американським інститутом Gallup у серпні та жовтні 2024 року.

Джерело: pravda.com.ua

Згідно з опитуванням, більшість українців дедалі більше втомлюються від війни, яка триває вже понад два роки.

“Після більш ніж двох років конфлікту українці дедалі більше втомлюються від війни з Росією. В середньому 52% хочуть якнайшвидшого припинення війни шляхом переговорів, а 38% підтримують боротьбу до перемоги,” — йдеться у звіті Gallup.

Результати показують значну зміну настроїв порівняно з 2022 роком, коли 73% українців підтримували боротьбу до перемоги. Зараз значна частина тих, хто виступає за переговори, готові розглядати територіальні поступки в обмін на мир.

“Більше половини прихильників переговорів (52%) згодні, що Україна повинна бути відкритою до територіальних поступок, тоді як 38% виступають проти цього, а 10% не мають визначеної думки,” — зазначає Gallup.

При цьому, інститут не уточнював рівень територіальних поступок, які респонденти готові розглянути.

Опитування проводилося серед населення України, але виключало окуповані території, які перебувають під російським контролем, через відсутність доступу до українських мобільних мереж. Ці території становлять приблизно 10-12% населення країни.

Вам сподобається:

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version