20 березня 2025 року в столиці України відбулося засідання Духовної ради Національного дня молитви за Україну, під час якого було підбито підсумки заходу 2024 року та визначено плани на майбутнє.
Джерело: uapentecostal
Учасники засідання проаналізували проведення Національного дня молитви, який відбувся 22 червня 2024 року в Київському палаці спорту, та надали рекомендації оргкомітету для вдосконалення організації майбутніх заходів.
Ключові рішення засідання
- У липні 2025 року відбудеться черговий Національний день молитви за Україну, із дотриманням безпекових вимог та збереженням молитовного фокусу заходу.
- Одноголосно погоджено текст Декларації про молитву за Україну.
- Затверджено новий персональний склад Духовної ради на наступний період.
- Учасники позитивно оцінили рішення Верховної Ради України про встановлення 24 лютого як офіційного Національного дня молитви за Україну.
- Було висунуто пропозицію включити цю ініціативу до державного плану заходів.
Нагадаємо, Національний день молитви за Україну об’єднує християн різних конфесій і деномінацій задля спільної духовної підтримки країни, особливо в умовах війни.
Читайте також:
