Російські окупанти вже знищили або пошкодили 43 культові споруди в Донецькій області

Станом на 5 червня російські окупанти вже знищили або пошкодили 43 культові споруди в Донецькій області, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Джерело: risu

«Отримавши благословення Московського Патріарха Кирила, росіяни нищать українську культурну та релігійну спадщину – навіть ті об’єкти, що перебувають безпосередньо в підпорядкуванні самого московського патріархату», – написав Кириленко, інформує УНН.

У Святогірську, який об’єднує три пам’ятки архітектури та культури, російські військові пошкодили історико-архітектурний музей, зруйнували храм, два скити, дві будівлі келій Святогірської лаври та вбили чотирьох ченців.

Загалом у Донецькій області російські окупанти знищили або пошкодили щонайменше 43 культові споруди, переважна більшість з яких належали Московському Патріархату.

Читайте також:

Зафіксовано 135 епізодів воєнних злочинів російських військ проти культурної спадщини України

Також внаслідок бомбардувань загорівся Всіхсвятський скит Святогірської Лаври в Донецькій області.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version