Проєкт «Суперкнига» транслюватиме на YouTube-каналі всі серії про життя Ісуса Христа

Спеціально до Великодня проєкт «Суперкнига» покаже серії з чотирьох сезонів про життя Ісуса Христа. Трансляція проводитиметься з 1 по 10 травня на YouTube-каналах проєкту.

Джерело: invictory.org

«Друзі, ми приготували чудовий Великодній подарунок для вас! Ми підібрали серії з 1-4 сезонів, які максимально ілюструють діяння та особливу місію Спасителя – від Його народження і до Воскресіння. Разом з Крісом, Джой і Робіком ви побачите створення світу, народження Царя, відвідаєте Ісуса в пустелі й дізнаєтеся про дар Спасіння», – повідомили на Facebook-сторінці проєкту.

Посилання на YouTube-канали проєкту:

Також напередодні святкування Великодня, Воскресіння Ісуса Христа, проєкт «Суперкнига» підготував і дарує унікальний набір матеріалів для проведення дитячих Великодніх свят.

Цей проєкт надасть новинки та архівні матеріали, які будуть цікаві і дітям, і дорослим. Серед них:

Щоб отримати архів російською або українською мовою, необхідно пройти коротку реєстрацію по одній з посилань: російською мовоюукраїнською мовою.

Реєстрація триває лише до 20 квітня.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version