Приріст українців із тимчасовим захистом у ЄС сповільнився: статистика Євростату

Станом на грудень 2024 року темпи зростання кількості українців зі статусом тимчасового захисту в країнах Європейського Союзу знизилися. Згідно з останніми даними Євростату, за цей місяць приріст становив 25 560 осіб, що менше порівняно з листопадом, коли показник сягав 36 010 осіб.

Кількість українських біженців у Європі

Загалом у країнах ЄС перебуває 4,26 мільйона осіб зі статусом тимчасового захисту, з яких 98,3% становлять громадяни України, які залишили країну через повномасштабну війну. Найбільшу кількість українців прийняли Німеччина, Польща та Чехія.

Структура біженців за статтю та віком:

Країни-лідери за приростом і зменшенням кількості бенефіціарів:

Найбільший приріст кількості осіб, які отримали тимчасовий захист, зафіксовано в:

Натомість скорочення кількості бенефіціарів спостерігалося в:

Де найбільше українців під тимчасовим захистом?

Відносна кількість бенефіціарів на тисячу осіб населення:

Такі дані свідчать про певну стабілізацію міграційних процесів, однак Європейський Союз залишається ключовим напрямком для українців, які шукають безпечні умови проживання через війну.

Читайте також:

 

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version