ООН: У жовтні в Україні загинули 183 цивільних, поранено 903

За даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН), у жовтні 2024 року внаслідок бойових дій в Україні загинуло щонайменше 183 цивільних, зокрема 9 дітей, і 903 отримали поранення.

Джерело: interfax

З початку повномасштабного вторгнення Росії загальна кількість втрат серед цивільних становить щонайменше 36 081 особу: 12 162 загиблих і 26 919 поранених.

Основні причини втрат

Більшість жертв серед цивільних у жовтні спричинені:

Від початку повномасштабної війни підрив на мінах забрав життя 407 осіб, ще 944 дістали поранення.

Інтенсивність атак у жовтні

За місяць було зафіксовано понад 1900 ударів російських безпілотників дальнього радіусу дії, що завдали шкоди цивільній інфраструктурі. Унаслідок цих атак:

Найбільше жертв серед цивільних зафіксовано в районах поблизу лінії фронту, зокрема у Херсонській, Харківській та Донецькій областях.

Майже щоденні атаки, поєднані з повітряними тривогами, значно погіршують умови життя цивільного населення. За даними ООН, 80% жертв у жовтні припадає на території, контрольовані урядом України.

З початку повномасштабного вторгнення загинули:

Серед 26 919 поранених:

Руйнування інфраструктури

Загалом від початку війни було зруйновано:

За підрахунками УВКПЛ ООН, втрати серед цивільних у жовтні трохи менші, ніж у липні-вересні, але все ще залишаються одними з найвищих із жовтня 2022 року.

Читайте також: 

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version