Майже мільйон українських дітей позбавлені безпечного навчання – ООН

В Україні, ураженій війною, майже мільйон дітей стикаються з відсутністю безпечного доступу до освіти, що ставить під загрозу майбутнє цілого покоління, як повідомляє ООН.

Джерело: ukrinform.ua

Внаслідок військових дій в Україні, близько мільйона дітей втратили можливість безпечно відвідувати навчальні заклади, що може мати далекосяжні наслідки для їхнього майбутнього. Едем Восорну, директорка з питань операцій та адвокації в Управлінні ООН з координації гуманітарних справ, наголосила на величезних гуманітарних потребах в країні, де понад 14 мільйонів людей, або майже 40% населення, потребують допомоги.

Чотири мільйони осіб, у тому числі майже 1 млн дітей, все ще є переміщеними особами всередині країни, понад 6,3 млн людей продовжують жити як біженці в сусідніх європейських країнах та в усьому світі, нагадала Восорну.

За її словами, війна спричинила 1035 нападів на медичні установи, внаслідок чого загинуло 112 медичних працівників.

Читайте також:

Окрім того, було пошкоджено або знищено понад 3000 навчальних закладів, багато з яких використовувались як притулки для переміщених осіб або як центри розподілу допомоги.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version