Катар допоміг повернути чотирьох українських дітей з Росії до рідних домівок

За підтримки Міністерства закордонних справ Катару, чотири українські дитини, які були незаконно переправлені в Росію, незабаром повернуться на Батьківщину.

Джерело: suspilne.media

Катарське МЗС офіційно підтвердило свою роль у поверненні чотирьох українських дітей до їхніх сімей. Прессекретар МЗС Катару, Лолва Аль-Хатер, заявила, що Катар продовжить свої дипломатичні зусилля для врегулювання конфліктів та сприяння миру. Ці дії були вжиті на прохання влади України, як підтверджує The Washington Post.

Діти були транспортовані через посольство Катару в Москві та вирушили до України різними шляхами. Один із них вже дістався України, перетнувши кордони Балтійських держав та Польщі, в той час як інші ще знаходяться в дорозі.

“Уповноважена президента з прав дитини, Дар’я Герасимчук, раніше повідомляла, що українська влада має інформацію про понад 19,5 тисяч дітей, які були вивезені в Росію,” – Financial Times.

За останніми даними, одна дитина вже знову в Україні, інша в дорозі, а двоє ще очікують на свою чергу. Ця акція є важливим кроком у дипломатичних зусиллях між Україною та Катаром, а також в боротьбі за права дітей, які постраждали від військових дій.

Читайте також:

49 країн світу засудили Росію за незаконне вивезення українських дітей, і Велика Британія заблокувала трансляцію виступу російської уповноваженої з прав дітей на платформах ООН.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version