87% мешканців ЄС висловилися за надання гуманітарної допомоги українцям, а 83% підтримують прийом біженців з України

Нещодавнє опитування Eurobarometer підтвердило високу підтримку громадянами Європейського Союзу українців у військовий час: більшість за гуманітарну допомогу та прийом біженців.

Джерело: eurointegration.com.ua

За даними опублікованого “Європейською правдою” опитування Eurobarometer, 87% опитаних висловилися за надання гуманітарної допомоги українцям, а 83% підтримують прийом біженців з України у своїх країнах.

Опитування також виявило підтримку економічних санкцій проти російської влади та окремих осіб, з 72% респондентів, які їх схвалюють, і майже три чверті населення ЄС, які агітують за фінансову підтримку України.

Щодо європейської інтеграції, 60% опитаних підтримали ідею надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС і фінансування ЄС військових поставок до України.

Російське вторгнення має найсильніший вплив на перспективи майбутнього ЄС, з 42% опитаних, які вважають цю кризу найважливішою для свого майбутнього, після пандемії та економічної нестабільності.

Вам сподобається:

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Exit mobile version