Новини культури

Як купити християнські книги коштом виплат за вакцинацію?

Розпочалися виплати за послугою єПідтримка, громадяни отримують гроші за вакцинацію. Держава передбачила, що ці кошти можна витратити на придбання книг. Деякі християнські книгарні приймають платежі з картки eSupport на яку перераховують плату за 2 вакцинації від короновірусу.

Редакція газети «Слово про Слово» рекомендує купувати християнські книги. Духовна література вчить та надихає. Гарні спогади й корисні знання залишаться з вами назавжди.

До того ж зараз більшість магазинів приймають платежі з картки eSupport на яку перераховують плату за 2 вакцинації від короновірусу. Серед них такі як Книжкова полиця, Християнська книга та In Lumine Media вже надають можливість обміняти урядові кошти на хороші книжки, і поринути у подорож до вічних і мудрих істин.

Для цього потрібно:

– Оформити спеціальну карту «єПідтримка».
– Завантажити програму «Дія» та авторизуватися.
– Переконатися що у вас «зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації.
– Зайти до розділу Послуги та обрати «ЄПідтримка».
– Обрати для виплати картку єПідтримка.
– Очікувати зарахування грошей від Мінекономіки.
– Після цього ви зможете розрахуватись карткою «єПідтримка» у нас на сайті через LiqPay або в роздрібному магазині через термінал.

Український уряд розробив механізм виплати обіцяних президентом Зеленським коштів за вакцинацію від коронавірусу. Використання грошей для стимулювання людей до вакцинації проти коронавірусу не є новою ідеєю, Але Україна пішла далі за інші країни.

Читайте також:

За ініціативи президента Володимира Зеленського вона обрала комбінацію варіантів: не лише сподівається залучити людей отримати гривневу вакцину, а й розраховує на підтримку сфери послуг, економіка яких найбільше потерпає від обмежень.

Якщо ви знаєте інші християнські книгарні, які приймають гроші за вакцинацію, повідомте нам і ми додамо до списку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

2 Коментарів

 1. Чесно кажучи, доволі складний і довгий цей порядок оформлення й отримання офіційно розпіареної і, якщо називати речі своїми іменами, урядової подачки – неначе “жебракам” (“Вовиної тисячі”). А особливо як для літніх людей-пенсіонерів.
  Тобто: порядок фінансового “заохочення” і “подяки” за участь у (по суті й змісту) не надто зрозумілому і досить суперечливому – квазімедичному експерименті над живими людьми: дворазовому “щепленні” – начебто від “коронавірусу”. Причому, з ймовірною можливістю отримати якийсь несподіваний “сюрприз”…
  Або: схоже, що, як кажуть, “шкурка вичинки не варта”…

 2. Р. S. Разом з тим тут, звичайно, можна керуватися прислів’ям і зовсім іншого – прямо протилежного змісту.
  А саме: “з поганої вівці бодай шерсті жменю”…
  Одначе: яким саме КОШТОМ може обійтися та урядова “шерсті жменя”?! Або одразу – невдовзі, або колись згодом…
  І в цьому НЕВІДОМОМУ (і навіть дещо ТРИВОЖНОМУ) й міститься вся “заковика” (певний ризик) щодо власного здоров’я.
  А, може, (як знати) і самого життя на цим світі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button