Home»Блог Костянтина Воропаєва»Важливе покликане залишатися важливим!

Важливе покликане залишатися важливим!

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

Напівфабрикати, ресторани швидкого харчування, розчинна кава, мікрохвильовки, доказ того, що людині катастрофічно не вистачає часу на важливе в житті. Але ці речі не тільки присутні, більш того вони ведуть убік від справжнього смаку життя, ароматного і неповторного запаху, приготованого саме вами!

Сім’я, подружжя, діти, сімейні цінності й час разом не можуть бути залишені, занедбані і забуті. Це наш фундамент, зміст і рушійна сила, якщо ми є частиною сімейного союзу і любимо!

Мужчини, чоловіки, батьки, коли ви в останній раз робили героїчний вчинок що заслуговує наслідування і захоплення з боку дружини, дітей, колег, друзів? Коли ви купували собі костюм, який подобається саме вам, а не продавцю в магазині? А що щодо спортзалу, коли ви там були в останній раз або навпаки, чи пробували ви малювати картини, записувати музичні твори, боротися зі злочинністю або рятувати життя людей?

Мами, дружини, господині, а коли ви в останній раз балували себе, звичайно в хорошому сенсі, чимось, що подобається і любите саме ви, чашкою дуже смачної кави наприклад, шматочком тортика? А коли в останній раз у вас було тепле і приємне спілкування з коханою людиною або подругою, виїзд всією сім’єю на природу, слухали надихаючу пісню, придбали красиву сукню або кофту?

Можливо ви вже і забули, коли востаннє відвідували професійний салон, економлячи заради сім’ї й сплати комунальних? Коли в останній раз захоплювалися собою, своїми досягненнями й успіхами, що допомагало вам відчути свою унікальність і не бути схожою на інших?

Всім нам потрібно те, що дає нам розуміння нашої мети й значущості в житті. Зрозумійте кожен з нас унікальний і нам необхідно заповнювати резервуар саме наших ексклюзивних потреб, які за своєю суттю не є чимось неординарним і надприродним.

Хтось любить ходити під вітрилом, інший їзду на мотоциклі, сад і город, а може політ на повітряній кулі, ці радощі життя допомагають бачити світ іншими очима і розуміти, що життя прекрасне.

Прийміть рішення радіти кожному моменту разом, як сім’я і люблячі один одного люди, але при цьому не забувайте бути собою! Одягніться у свою унікальність, життя можливо змінити вже сьогодні, все в ваших руках, працюйте над вашим щастям разом.

Будьте сміливі й ніколи не забувайте про те, як ваші позитивні експерименти й часом пристрасні бажання, можуть відбитися на вашій дружині, дітях, і родичах. Ми знаємо ціну і користь таких рішень, говоримо це як сім’я, лідери свого будинку, друзі й ваші сусіди по цеху.

Важливе в житті покликане залишатися важливим!

“Тому покине чоловік батька й матір, і пристане до своєї жінки, і будуть обоє вони одним тілом, так що вони вже не двоє, але одна плоть. Отже, що Бог поєднав, людина нехай не розлучає!” (Св. Євангеліє від Матвія 19: 5,6)

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

"Бразилія належить Богові" – Президент Бразилії

Наступна Стаття

Гендерна дисфорія – Швеція пожинає плоди гендерної ідеології

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *