Вдячність

Якщо запитаємо пересічну людину, чи задоволена вона своїм життям, імовірно, отримаємо заперечну відповідь. Людина відразу пригадає весь негатив сірих буднів: негаразди на роботі, проблеми в сім’ї, погіршення матеріального становища, економічну кризу…

Sola fide: тільки по вірі

Sola fide – вчення про те, що спасіння і виправдання грішник отримує тільки по вірі в Ісуса Христа як Господа і Спасителя, ніякі діла або заслуги людини не можуть бути умовою його спасіння.

Вчення Реформації про те, що тільки вірою людина отримує виправдання і прощення гріхів, з’явилося в результаті болісних пошуків Мартіна Лютера відповіді на питання про те, «як же грішна людина може спастися?».

1993 11419 d25bd651b7

Прийняти Христа – значить розкаятися, повернутися обличчям до Бога і повірити, що Ісус увійде у наше життя, простить наші гріхи і зробить нас такими, якими Він хоче нас бачити. Але погодитися з розумінням того, що Ісус Христос – Син Божий, і що Він вмер на хресті за наші гріхи, ще недостатньо. Недостатньо також прийняти це своїми почуттями. Ми приймаємо Ісуса Христа вірою, зусиллям нашої волі.
Я закликаю вас запросити Ісуса Христа увійти у ваше життя, щоб Він простив ваші гріхи і жив у вас. Адже хоч Він «не бажає, щоб хтось загинув», все ж увійде у ваше життя тільки після вашого особистого запрошення.
Бог знає ваше серце, для Нього важливі не стільки слова, скільки ваше відношення. Якщо ви хочете прийняти Його як Свого Спасителя і Господа, схиліть голову і промовте цю, чи подібну до неї молитву: «Господи Ісусе, дякую Тобі за те, що Ти вмер на хресті за мої гріхи. Ти мій Спаситель і Господь. Дякую Тобі за прощення моїх гріхів і за Твій дар вічного життя. Візьми моє життя у свої руки. Зроби мене таким, яким Ти хочеш мене бачити. Амінь».

Білл Брайт

Ісус Христос

В Біблії сказано, що Бог святий, а людина грішна. Цар Давид, автор псалмів, каже: «Святий Господь, Бог наш!» (Пс. 98:9). Апостол Павло пише: «Всі згрішили, і позбавлені Божої слави» (Рим.3:23).

Гріх – це більше, ніж обман, крадіжка чи аморальний спосіб життя. Це наш відхід від Бога і життя на свій розсуд. Гріх створює між нами і Богом величезну безодню, здолати яку не допоможуть навіть найблагородніші справи. Це робить неможливим особисте спілкування з Ним.

Найпопулярніше на сайті