сучасне різдво

Давайте пофантазуємо. Якщо б народження Ісуса Христа відбулося в XXI столітті, в газетах можна було б прочитати наступні повідомлення:

Неймовірне блюзнірство

«Вагітна жінка була змушена народити свого первенця в печері. Умови залишали бажати кращого: відсутність води, підлога, застелена соломою, – коментує міністр охорони здоров’я Юдеї, – мало того, всередині було знайдено сліди від овець!»

 

Рим на межі розколу

«З непідтверджених джерел новонароджене немовля звинувачується у загрозі цілісності Римської імперії. Причиною цього стали заяви еліти міжнародної інтелігенції про його царське походження і призначення», – коментує головний прокурор Юдеї.

Контрабанда

Центральне розвідувальне управління Юдеї повідомляє про проникнення на територію Палестини представників іноземних держав зі Сходу. З непідтверджених даних, вони контрабандою провезли в країну золото, ладан і миро.

Глобальне потепління

«Приблизно під час народження дивного немовляти, вчені всього світу спостерігали народження нової зірки, яка світилася особливо яскраво.
Згідно попередніх даних, це явище провіщає про настання глобальних змін у природі і всьому Всесвіті», – повідомляє представник організації боротьби з Глобальним потеплінням.

Неочікуваний концерт

Згідно з численними свідченнями очевидців, на одному з полів Юдеї відбувся неофіційний концерт. Програма концерту складалася з колективного співу невідомого до цього талановитого колективу. Свідки говорять про направду «ангельські співи» гастролерів. Організатори концерту не повідомили місцеву владу про свої плани. Ведеться розслідування.

Алекс Діггер

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті