сучасне різдво

Давайте пофантазуємо. Якщо б народження Ісуса Христа відбулося в XXI столітті, в газетах можна було б прочитати наступні повідомлення:

Неймовірне блюзнірство

«Вагітна жінка була змушена народити свого первенця в печері. Умови залишали бажати кращого: відсутність води, підлога, застелена соломою, – коментує міністр охорони здоров’я Юдеї, – мало того, всередині було знайдено сліди від овець!»

Хлопчик біля вітрини

Відразу після того, як закінчилася Друга світова війна, Європа почала потрохи відновлюватися. Більша частина Старого Світу була зруйнована і розорена війною. Напевно, найсумнішим видовищем були малі діти-сироти, які не мали що їсти і бродили по вулицях зруйнованих війною міст.

Біблія змінила життя

Біблія – це унікальна книга. Її унікальність полягає в тому, що тільки тоді, коли людина повірить у Бога, Дух Святий дає розуміння тих глибоких речей, які там записані. Так сталось і в моєму житті. Колись я шукала відповідь на запитання: «Що буде після смерті?», бо категорично відмовлялася повірити, що після смерті ніякого життя немає. Саме тоді мені подарували Новий Завіт і я почала шукати відповідь на своє запитання там. Але прочитане все більше і більше лякало мене… Народження Малюка, Його праведне життя, а тоді смерть. Для чого це? Замість відповіді на одне запитання у мене виникло безліч інших запитань. Я була в розпачі. Почала розуміти свою гріховність і безпорадність, але не знала, що з цим робити. Тоді Бог послав мені назустріч людину, яка допомогла розібратись і пояснила, що мене чекає після смерті жахливий вогонь і пекло, і тільки Ісус, Який помер за мене, може дати мені спасіння. Для цього потрібно повірити в Нього й прийняти Його жертву.

Птахи

Тихий літній захід сонця. Теплі, м’які промені сонця, що засинало, пестили землю на прощання. Піднявши очі до неба, я побачив маленьку пташину – кулика.

Він сидів на проводі, розпушував крила і м’яко потягувався. Його маленьке, сіреньке тільце було повернуте на захід, назустріч променям, які відходили. Як же гарно і одиноко виглядав кулик на фоні затишного, голубого неба! Всім своїм виглядом він поклонявся Творцю, який дивно створив його, і це сонце і небо, і все, що навколо!

Найпопулярніше на сайті