Біблія

Я отримав Біблію давно. Її подарувала мені тітка Оля на день народження в сьомому класі. Тоді ця книжка здалася мені нецікавою збіркою незрозумілих оповідань. Спробував погортати її, але дуже скоро закинув. Моя Біблія заніміла на полиці між іншими книжками й розпочала своє довге чекання.

Причини читати Біблію

Ви, напевно, хоч раз у житті чули про те, що потрібно читати Біблію. Можливо, навіть робили спроби її читати, але вас вистачило ненадовго. Пропонуємо чотири причини для того, щоб читати Біблію щодня.

Хрещення Русі

Ювілей хрещення Русі – це значна подія для всього світу. Адже значення та вплив хрещення Русі виходить за межі конфесійних рамок. Роздуми над темою про роль християнства в житті українського народу привели мене до простого порівняння – чим рік 988 відрізняється від 2018 року?

я у шлюбі не з тією людиною!

Коли мій чоловік повертався з чергового відрядження, у літаку поряд із ним сидів чоловік, який збирався почати все спочатку. Вони розговорилися, і мій чоловік дізнався про його плани на майбутнє. Після невдалого шлюбу і кількох марних спроб зробити щось у своєму житті вартісне, він зв’язався з дівчиною, з якою зустрічався у школі. І тепер летів до неї, щоб почати жити разом, довго і щасливо. Був упевнений, що його не спіткає та ж невдача, що і з першим шлюбом. Це – його другий шанс стати щасливим, і він збирався ним скористатися.

Найпопулярніше на сайті