Хочу вірити

У серіалі «Секретні матеріали» в кабіні агента Фокса Уільяма Малдера, якого блискуче зіграв Дейвід Духовни, висить плакат із літаючою тарілкою і фразою «Я хочу вірити». На мій погляд, цей слоган актуальний не лише для людей, які вірять у братів по розуму з інших галактик, але і для людства в цілому.

У душі кожного є потреба вірити у щось більше, ніж він сам. В цьому нема нічого дивного. Такими нас сотворив Бог. У Біблії написано: «Усе Він прегарним зробив свого часу і вічність поклав їм у серце, хоч не розуміє людина тих діл, що Бог учинив, від початку та аж до кінця...» (Екл.3:11). Блаженний Августин написав: «Ти створив нас для Себе, і не знає спокою серце, поки не заспокоється в Тобі».

Розчарування

Життя – складна річ. Із цією тезою погодиться багато хто. Бо вона аргументована. Людина все частіше зустрічається з невиправданими надіями, мінливими перспективами, мізерними обіцянками і зухвалим обманом. Що і приводить багатьох до переконання: в житті більше проблем, аніж радощів.

Різдво

Думаю, на землі немає людини, яка б не зацікавилася Біблійною розповіддю про те, як Ісус народився від Марії без участі чоловіка. Ця історія записана в Євангелії від Матвія (1:18-25) і описує таємницю втілення Сина Божого, таємницю, неосяжну для людського розуму, одну з таємниць, яку, зі слів апостола, «бажають осягнути Ангели» (1 Пт. 1:12).

Благодать

Які асоціації у вас виникають, коли чуєте слово «благодать»?

Слово «благодать» складається з двох старослов’янських слів – «благе даяння», або "добрий дар”, якщо говорити сучасною українською мовою. Отож, благодать Божа, яку Він дає нам, – це добрий, безкоштовний дарунок. У 1 посланні до Коринтян 1:4 є такі слова: «Я завжди дякую моєму Богові за вас, через Божу благодать, що була вам дана в Христі Ісусі». Найбільший дарунок, який Бог коли-небудь міг приготувати для всього людства, – це Його благодать, Його безкоштовний дарунок.

Найпопулярніше на сайті