Читання Біблії

Нещодавно мій зять пояснював моїй онучці Меггі, що ми можемо розмовляти з Богом і мати з Ним спілкування. Коли Евінг сказав Меггі, що інколи Бог промовляє до нас через Біблію, маленька категорично заявила: «Так, але Він ніколи нічого мені не говорив. Я ніколи не чула голос Бога».

 

Більшість з нас погодились би з Меггі, що ми не чуємо Бога, якщо мати на увазі чутний голос з неба – наприклад: «Продай свій будинок, поїдь у далеку країну і піклуйся про сиріт». Але коли ми говоримо, що Бог може «промовляти» до нас, то йдеться, зазвичай, про дещо інше.

Ми «чуємо» Бога через читання Писання. Біблія являє нам Ісуса і стверджує, що Бог промовляв до нас через Сина, Хто є «сяєвом слави та образом істоти Його»(Євр. 1:1-2). Святе Письмо вказує нам як знайти спасіння в Ісусі Христі й жити так, щоб Йому догоджати (2 Тим. 3:14-17). Крім Писання ми також маємо Святого Духа. В першому Посланні апостола Павла до коринтян написано, що ми прийняли Духа, «щоб знати про речі, від Бога даровані нам» (1 Кор. 2:12).

Ви вже давненько не чули Бога? Зверніться до Нього в молитві і прислухайтесь до голосу Духа, Який являє Ісуса через Боже Слово. Налаштуйте своє серце, щоб зрозуміти ті чудові речі, що Бог хоче вам явити.

Девід Бренон

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті