Час

Ми ведемо нове літочислення від Різдва Христового, і лише так історія здобуває ясність. РХ і AD вказують на Панування Христа в історії. Anno Domini – знак того, що всі роки викуплені і кожен із них належить Господу. Викуплення минулого і початок нового життя пов’язані з Христом, Втіленням, Народженням Бога у світ. Ось чому шум новорічних феєрверків не повинен заглушити «тиху ніч» Різдва. Ось на чому основана наша впевненість у майбутньому, ось у чому джерело нашої радості і причина наших свят.
Без Різдва не буде Нового року, всі роки і все життя залишаться у пітьмі. Для тих, хто пропускає Різдво, у кожному новому році не буде нічого нового. Різдво – це єдина правильна точка відліку, єдине світле начало не лише для епохи, але і для нашого особистого життя.

Наша сім’я святкує Різдво разом із більшістю християн – 25 грудня, а вже потім зустрічає Новий рік. Хоча, краще всього було б поєднати ці свята в одне. Але, коли б ми не святкували ці свята, варто пам’ятати: Різдво – головне з них, а Новий рік отримує можливим і змістовним у світлі Різдва. Христос роджається!

Михайло Черенков

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті