maxresdefault

«А про часи та про пори, брати, не потрібно писати до вас, бо самі ви докладно те знаєте, що прийде день Господній так, як злодій вночі... Тож не будемо гадати, як інші, а пильнуймо та будьмо тверезі» (1 Сол. 5:1-6).

У багатьох християн України впровадження біометричних паспортів викликає шквал емоцій, запитань і навіть обурення. Віруючий у прогресивному XXI столітті знову стоїть перед непростими питаннями. Як зрозуміти різного роду інновації? Як визначитися в лабіринтах прогресу, щоб не помилитися? Що Біблія каже про такі явища?
Безумовно нам, як християнам, важливо відчувати особливості часу і розуміти сутність сьогодення. Але не варто втрачати орієнтири і кидатися в крайнощі. Біблія дає досить чіткі і зрозумілі відповіді.

 

Християнам варто розуміти особливості наших днів

1 Ми живемо в часи тотальної глобалізації. Світові лідери підтримують і впроваджують систему глобального суспільства. Світ без кордонів: руйнуються національні, культурні, релігійні відмінності. Те, що пропонують нам сьогодні в Україні, давно вже апробовано в інших країнах. Тому біометричні паспорти – це лише незначна частина гігантського айсберга, який ми визначаємо як «новий світовий порядок».
2 Сучасні комп’ютерні технології (зокрема чіпізація) в будь-якому вигляді не є прийняттям «знаку звіра». Це лише переконливі докази того, що ми живемо В часи підготовки до з’явлення світового лідера – антихриста: «Благаємо ж, браття, ми вас щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до Нього. Щоб ви не жахалися зараз умом та не жахались ані через духа, ані через слово, ані через листа, що він ніби від нас, ніби вже настав день Господній... Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення. І виявиться беззаконник, призначений на погибель, що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог. І за Бога себе видаватиме...» (2 Сол. 2:3-7).
3 Церква Христова готується не до битви з антихристом, а до зустрічі з Господом Христом. Слово Боже закликає нас саме до гідного приготування для зустрічі з Ним. Нас, як членів Його Церкви, чекає славний момент зміни і зустрічі: «Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангела та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, потім ми, що живемо й зостались, будемо вхоплені разом із ними на хмарах на зустріч у повітрі, і так завжди будемо з Господом. Отож, потішайте один одного цими словами!» (І Сол. 4:16-18).
Чи є підстави для нас, християн, боятися таких нововведень, як біометричні паспорти? Ми розуміємо, що це лише черговий сигнал про наближення есхатологічних часів. Наразі ми переконуємося: пророцтва Біблії виконуються точно. Такі факти не є підставою для паніки, це, швидше, ще один привід для підготовки до зустрічі з Христом. Тієї славної миті ми залишимо всі наші документи, незалежно від того, були вони виготовлені за останніми зразками технологій, чи ні.

 

Валерій Антонюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті