591d03f0119bcb8c2921dc9de02c6e1c

Згідно американського Центру батьківства, Джон Сенрі із Університету Еморі здійснив унікальне дослідження, в якому перевірив взаємозалежність хорошого батьківства і успішної кар’єри. Він встановив, що батьки, які беруть активну участь у житті своїх дітей, можуть відкладати деякі робочі проекти, але в довгостроковій перспективі вони просуваються по роботі так само, як батьки, які не сильно переживають за життя своїх дітей.

Але насправді хороші батьки просуваються в своїй кар’єрі далі, ніж погані. Чому? Основна причина в тому, що трудоголіки не беруть участі в психологічному розвитку своїх дітей та в соціальному розвитку підлітків. Тому вони з часом втрачають продуктивність через сімейні конфлікти, проблеми з навчанням їхніх дітей, проблеми дітей із законом, тощо. Набагато краще інвестувати свій час в дітей вже зараз і пожинати плоди успішної сім’ї та кар’єри потім.

10 ознак трудоголізму:

1. В розмовах з різними людьми, як правило, ви завжди говорите про свою роботу.
2. Більшість ваших друзів – це друзі по роботі. Трудоголіки не можуть будувати стосунки з людьми, які не відносяться до їхньої професії.
3. Трудоголікам важливий повний контроль. Ви не делегуєте відповідальності іншим людям у вашій команді.
4. Прив’язаність до мобільного телефону. Ви боїтеся пропустити важливе повідомлення, лист чи не бути в курсі інформації.
5. Ви вже довгий час не берете відпустки.
6. Ви часто їсте під час роботи. Пропускаєте обід.
7. Ви не берете лікарняні. Хворобу долаєте на робочому місці, наковтавшись таблеток.
8. Часто вночі ви просинаєтесь, щоб вирішити якусь робочу проблему.
9. Ви не маєте хороших стосунків у шлюбі. Оскільки довго працюєте за комп’ютером, то часто лягаєте спати в своєму робочому кабінеті. Ваш шлюб стає схожим на спільне співжиття, а не на щасливе подружжя.
10. Ви не маєте особистих відносин з вашими дітьми. Якщо ви не знаєте, як звати вчителя вашої дитини, хто є кращим товаришем вашої дитини, які її надії та мрії – то ви є трудоголіком.

allprodad.com.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті