Довіра Богу

«А я вбогий та бідний, за мене подбає Господь: моя поміч і мій оборонець, то Ти, Боже мій, не спізнюйся» (Пс. 39:18).

Більшість людей бояться по-справжньому довіритися Богові, бо вважають, що з Ним життя стане нудним. Прийдеться змінити стиль життя, відмовитися від веселощів і почати притримуватися суворих правил.

страх

Всі коли-небудь помруть, але не всі по-справжньому живі. Ми не можемо продовжити життя навіть на кілька днів, але можемо додати життя у виділені нам дні.
Ось декілька духовно-психологічних чинників, які не дозволяють жити якісніше:

Очікування

Протягом останніх двох років я відвідував лікаря частіше, ніж хотілося. Мені не подобається ходити до лікарів, бо це нагадує, що не все добре зі здоров’ям. Є ще одна причина – жахливе місце під назвою прийомний покій!

Не знаю як ви, а я, коли справа торкається розпорядку дня, люблю користуватися часом із користю. Небагато чого може мене засмутити так сильно, як трата часу намарно. А в приймальному покої втрачений час тільки зростає. Ви знаєте як буває: лікар призначив прийом на 10:00 ранку, але чекаєш ще половину дня.

Різдво

На сьогодні на планеті Земля проживає вже майже вісім мільярдів людей, і мало хто не чув про Ісуса Христа. Його Ім’я відоме більшості людей, незалежно від їхнього ставлення до релігії. 

Найпопулярніше на сайті