Українська цивілізація

Саме вони створили сучасну цивілізацію – послідовники Ісуса з Назарету. Це вже пізніше нам «пояснять», що церква і віруючі – вороги науки, прогресу і демократії…
Християни стали основоположниками системи освіти. Майже всі найвидатніші університети світу засновані як біблійні школи і духовні семінарії.

Руслан Кухарчук

Протягом останніх чотирьох років інститут сім’ї в Україні піддається особливим атакам – як з боку вітчизняних політиків, так і з боку структур Європейського Союзу. Намагаються викреслити слова «чоловік» і «жінка» зі статті про шлюб у Конституції, просувають ідею «одностатевих цивільних партнерств», прагнуть відповідним чином відкоригувати шкільні програми і редакційну політику ЗМІ. І багато іншого…

дії любові

«Любов усе переносить, усьому довіряє, завжди надіється, усе перетерпить» (1 Кор. 13:7).

Цей вірш взято із завершення найвідомішої біблійної цитати, де говориться про любов. Якщо ви збираєтеся заміж, або хочете одружитися, то напевно чули цей вірш – навіть якщо не є переконаним християнином! Але через те, що так добре знаємо цей уривок, часто упускаємо силу цього тексту. Тому зупинімося на короткий час і розгляньмо ці чотири дії любові.

Довіра Богу

«А я вбогий та бідний, за мене подбає Господь: моя поміч і мій оборонець, то Ти, Боже мій, не спізнюйся» (Пс. 39:18).

Більшість людей бояться по-справжньому довіритися Богові, бо вважають, що з Ним життя стане нудним. Прийдеться змінити стиль життя, відмовитися від веселощів і почати притримуватися суворих правил.

Найпопулярніше на сайті