День подяки

День подя́ки – це свято з тривалою історією, що відзначається в переважній більшості країн світу. Головна його мета – подякувати Богу за врожай та плідну працю, за свої особисті досягнення та надбання, а також за злагоду і все добре, що мала упродовж року вся нація. Традиція таких святкувань уже понад століття притаманна і протестантському середовищу України. Відзначається в США у листопаді, в Канаді – у жовтні, в Україні – у вересні. А 17-го вересня 2017 року Свято Подяки вперше святкувалося і як Всеукраїнське.

Українська цивілізація

Саме вони створили сучасну цивілізацію – послідовники Ісуса з Назарету. Це вже пізніше нам «пояснять», що церква і віруючі – вороги науки, прогресу і демократії…
Християни стали основоположниками системи освіти. Майже всі найвидатніші університети світу засновані як біблійні школи і духовні семінарії.

Руслан Кухарчук

Протягом останніх чотирьох років інститут сім’ї в Україні піддається особливим атакам – як з боку вітчизняних політиків, так і з боку структур Європейського Союзу. Намагаються викреслити слова «чоловік» і «жінка» зі статті про шлюб у Конституції, просувають ідею «одностатевих цивільних партнерств», прагнуть відповідним чином відкоригувати шкільні програми і редакційну політику ЗМІ. І багато іншого…

дії любові

«Любов усе переносить, усьому довіряє, завжди надіється, усе перетерпить» (1 Кор. 13:7).

Цей вірш взято із завершення найвідомішої біблійної цитати, де говориться про любов. Якщо ви збираєтеся заміж, або хочете одружитися, то напевно чули цей вірш – навіть якщо не є переконаним християнином! Але через те, що так добре знаємо цей уривок, часто упускаємо силу цього тексту. Тому зупинімося на короткий час і розгляньмо ці чотири дії любові.

Найпопулярніше на сайті