Різдво

На сьогодні на планеті Земля проживає вже майже вісім мільярдів людей, і мало хто не чув про Ісуса Христа. Його Ім’я відоме більшості людей, незалежно від їхнього ставлення до релігії. 

Лютер

Мартін Лютер почав цілу реформацію з того, що прибив свої 95 тез на дверях Замкової церкви у Віттенберзі, в Німеччині. В цьому документі перераховані 95 помилок, які він побачив у тому, чого навчала і у що вірила Римсько-Католицька Церква.
Ось ці 5 «лише», (5 Solas), які принесла реформація.

Читання Біблії

Нещодавно мій зять пояснював моїй онучці Меггі, що ми можемо розмовляти з Богом і мати з Ним спілкування. Коли Евінг сказав Меггі, що інколи Бог промовляє до нас через Біблію, маленька категорично заявила: «Так, але Він ніколи нічого мені не говорив. Я ніколи не чула голос Бога».

Біблія читати

Не очікував побачити на першому місці серед речей, які змінили світ, відповідно до документального фільму, який був показаний на National Geographic – Біблію.
Чому не очікував? Ну, думав, віруючі точно скажуть, що Біблія – №1 зі зміни світу, а от щоб так сказали люди, які віддалені від віри – оце, дійсно, визнання.
І вони праві, бо:

Найпопулярніше на сайті