Домашня » Новини » Звернення координатора Всеукраїнського Собору Олександра Турчинова з нагоди Дня гідності та свободи

Звернення координатора Всеукраїнського Собору Олександра Турчинова з нагоди Дня гідності та свободи

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

З нагоди Дня гідності координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов написав звернення до українців.

21 листопада 2013 року в Києві розпочалися протестні акції, які з часом переросли в одну з найважливіших в історії України подій — Революцію Гідності.

Майдан розпочинався як відповідь на жорстокість та свавілля влади, на відсутність справедливості і правосуддя, на реальну небезпеку втрати європейської перспективи та навіть незалежності держави. Зруйнована корумпованою владою економіка країни вже не могла існувати без зовнішнього кредитування. Спроби знайти значні кредитні ресурси в Європі Янукович маскував під євроінтеграційні прагнення. Але, не отримавши кошти, швидко згорнув цю бутафорію, відмовившись від підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Головним кредитором цього збанкрутілого режиму залишився його справжній господар – Кремль. В обмін на їх підтримку, Янукович, Азаров і Ко готували вступ України до митного та військово-політичного союзу з Росією, що було фактично повною втратою незалежності нашої країни.

Але народ України вирішив сам обрати свою долю і вийшов на Майдан. Так почалася Революція Гідності. Важкі випробування, кров і жорстокість озвірілого режиму не зупинили патріотів. Найкращі сини та доньки України віддали за перемогу своє життя. Пам’ятаймо!..

Після перемоги Революції Гідності за декілька місяців 2014 року були виконані вимоги Майдану. Відсторонені від влади Янукович, Азаров, всі керівники силових структур відповідальні за кров українців, проведена люстрація. Відновлена демократична Конституція, скасовані всі диктаторські закони, звільнені політв’язні, проведені чесні демократичні президентські та парламентські вибори. Після підписання Угоди про асоціацію з ЄС розпочалася реальна європейська та євроатлантична інтеграція України. Але головне — українці довели собі і всьому світу, що здатні захистити свою свободу, незалежність і майбутнє своїх дітей!

Джерело: sobor.com.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Серіал "Перші ластівки" – пропаганда гомосексуалізму, суїциду та знущання

Наступна Стаття

Програма "Основи сім'ї" що вже досягнуто, і чому стільки галасу?

1 Прокоментуйте

 1. Лев
  21.11.2019 в 20:33 — Ответить

  На жаль, керівництво тієї – вже постмайданної влади в Україні, яка утвердилася в результаті президентських, а також парламентських виборів-2014, зробило все можливе, аби максимально зберегти (і навіть дещо зміцнити й посилити) в Україні всю ту ж стару й ганебну – корупційно-олігархічно-кланову систему…
  А також – поряд з різним іншим – постаралося (будь-що) не допустити належного й об’єктивного розслідування і, відповідно, притягти до кримінальної відповідальності причетних до низки гучних і резонансних злочинів, а надто – кривавих убивств Небесної сотні… Крім того, багато фігурантів справ (в т. ч. силовиків режиму Януковича) саме цих тяжких злодійств, по суті, абсолютно вільно й безперешкодно змогли втекти (під захист кремлівської верхівки і Ко) від справедливого правосуддя… І т. ін.
  А от що стосується цієї дати – 21 листопада, коли з різницею рівно у біблійні містично-сакральні ДЕВ’ЯТЬ років (у 2004 і 2013 рр.) розпочиналися обидва українські революційні Майдани, то з деякими актуальними міркуваннями, спостереженнями і прогнозами щодо цієї (і дотичної до неї) тематики, “прив’язаними” до опису відповідної календарної церковної урочистості, можна ознайомитися за оцим посиланням:
  https://kyrios.org.ua/spirituality/svyato/3040-21-listopada-svjatkuvannja-soboru-arhistratiga-bozhogo-mihayila-ta-inshih-nebesnih-sil-beztilesnih.html

Залиште коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *