В чому смисл?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християнство стверджує, що на початку було Слово. І під Словом в даному разі розуміється смисл, ідея, задум. А це означає, що з християнської точки зору все, що існує — не є результатом випадку, а було задумано. Отже, в житті та дійсності є смисл. Проте подібна думка не є суто християнською. Її висловлювали також грецькі філософи. А в чому ж тоді особливість християнського погляду на світ? А в тому, що християни ототожнюють Слово з Особою. Ми віримо, що цим Словом є Ісус, Син Отця! Це означає, що на початку був не просто смисл, а Хтось, з любові до Кого все було створене. А це означає, що смисл був у любові. Євангелісти про це пишуть так:

“Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було — Бог. З Богом було Воно споконвіку. Ним постало все, і ніщо, що постало, не постало без Нього. У Ньому було життя, і життя було — світло людей. (…) І Слово стало тілом, і оселилося між нами, і ми славу Його бачили — славу Єдинородного від Отця, благодаттю та істиною сповненого”. (Ів.1:1-4,14)

Це Слово повне благодаті та істини. І це є Ісус, Єдинородний Син Отця. Бог створив світ не з нудьги чи для експерименту. Він створив його з надміру любові. Це золота істина християнства, що все було задумано з любов’ю. На початку світу є задум любові. Ще до заснування світу Бог задумав зробити і нас також Своїми синами та дочками у Христі. І саме для цього все було створене. І саме для цього Син прийшов у світ і помер на хресті.

“Цим виявилася до нас любов Божа, що Бог Свого Єдинородного Сина послав у світ, щоб ми жили через Нього. Любов же полягає не в тому, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас і послав Сина Свого — примирення за гріхи наші. (…) Ми пізнали й увірували в ту любов, яку Бог до нас має. Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (…) Ми любимо, бо Він перший полюбив нас”. (1 Ів.4:9,10,16,19)

Більше про Слово:

На початку творіння Дух Божий ширяв над водами, так як орел ширяє над гніздом, куди кладе своїх писклят. Цей Дух ширяв над Ісусом на водах Йордану, щоб показати світові первісний задум — наше покликання бути улюбленими дітьми Отця. “Ти Мій улюблений Син!” І ці слова означають, що у Христі — це є задум Божий для кожної людини. Світ — це колиска, в якій Бог помістив Своїх дітей. Це дивовижний погляд на світ — кожного дня відчувати над собою цей потужний змах люблячих Божих крил і відкривати уста, щоб Він наповнив їх Своєю поживою.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

До мужа твого пожадання твоє

Наступна Стаття

У в'язницях Еритреї християн катують, вимагаючи зректися віри

Без коментарів

Залиште коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *