Главная»Проза»Щоденник Біблії

Щоденник Біблії

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Якось Біблія вирішила вести щоденник. Це ж буде цікаво записувати все що з нею відбувається протягом життя. А ще цікавіше читати про свої пригоди через багато років. Уявіть, а якби ваша Біблія занотовувала свої пригоди.

17 січня: мене тільки-що віддрукували і, не давши насолодитися світлом, відразу запхали в коробку, де я опинилася в тісному товаристві собі подібних.

20 січня: нарешті – якийсь рух.Нашу коробку підняли і кудись понесли. Потім я почула гул і відчула, що підіймаюся в повітря.

22 січня: нашу коробку розпакували і мене витягли, нарешті, на світло. Якийсь усміхнений чоловік взяв мене в руки і передав іншому, похмурому, зі словами: «Тримай, друже, привіз, як обіцяв, читай її щодня, щоб зростати у вірі».

23 січня: мене принесли в доволі затишну квартиру і поставили на поли- цю, поруч із збірником фантастики.
27 січня: мене переклали на нічний столик.

7 лютого: з мене витерли пил.
8 лютого: господар взяв мене в руки, почухав потилицю і бережно поклав на місце.
11 лютого: знову протерли пил.
14 лютого: нарешті господар знайшов для мене застосування: в однієї з його тумбочок відломилася ніжка, і мене разом з іншими книгами підклали під неї.
16 лютого: господар купив нову ніжку, і я знову зайняла поважне місце на нічному столику.
5 березня: господар відкрив мене, намагаючись відшукати місце, яке під- твердить, що його дружина не права, але так і не знайшов.

16 березня: господар чомусь відкрив мене і поклав на тумбочку, повернув у бік свого ліжка. Я не зрозуміла, навіщо це, поки не дізналася з розмови господаря з дружиною, що сьогодні до них мав прийти священнослужитель. Пастор прийшов, і коли подивися на мене, став розпитувати у господаря, що він знайшов корисного у першому розділі першої книги Хронік, на якій власник випадково мене відкрив.

17 березня: після випадку з пастором мене знову помістили на книжкову полицю.
12 червня: господар їде на море. Мене зняли з полиці і запхали в валізу.

1 липня: господар повернувся, не перестаючи повторювати, як йому сподобалася відпустка. Не можу висловити свою думку, бо весь час пролежала у валізі.

Більше на тему Біблія:

2 липня: господар вийняв мене з валізи і поставив на полицю, потім передумав і знову поклав на нічний столик, біля свого ліжка.

5. липня: в господаря сталась якась біда, від мене не відводять очей. Читають довго і все підряд.
12 липня: я впевнена, що все скінчилося добре, бо мене вже не читають.
23 липня: господар вперше бере мене з собою в церкву, але після кількох невдалих спроб відшукати потрібне місце, відкладає в бік. Потім після закінчення богослужіння я залишилась лежати на стільці, правда не одна, на кількох інших стільцях теж осиротіло лежали забуті Біблії.
24 липня: господар забрав мене додому.
1 серпня: з мене знову витерли пил…

liveinternet.ru

Попередня Стаття

Іван Хоменко – людина, яка все життя перекладала Біблію

Наступна Стаття

Могутнє Слово

Без коментарів

Залиште коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *