Редакція газети "Слово про Слово"

Анатолій ЯкобчукАНАТОЛІЙ ЯКОБЧУК

Головний редактор

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово».
Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, “Новомедіа”.

Тимофій Шупарський

ТИМОФІЙ ШУПАРСЬКИЙ

Журналіст

Журналіст, проповідник, викладач, закінчив Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, а також юридичний факультет у тому ж Вузі. Батько 3 дітей.

ТЕТЯНА БЕРЕЗНА

Журналіст

Журналіст і редактор Всеукраїнської християнської газети “Слово про Слово”. Студентка видавничої справи Східноєвропейського національного університету.

ЄВГЕНІЯ ПАВЛЮК

Перекладач

Перекладач і редактор газети “Слово про Слово”. Мама трьох дітей. Проживає в м. Кременець.

Ірина Гайсюль

ІРИНА ГАЙСЮЛЬ

Журналіст

Ірина Гайсюль — журналіст. Закінчила навчання на філологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (ступінь — спеціаліст, фах — вчитель української мови та літератури, світової літератури). Працювала редактором з питань громадсько-політичного життя Тернопільської районної газети «Подільське слово». Дописувала для сайтів «Українська правда», «Збруч», Тернопільської інтернет-газети «Погляд», новинного видання м. Тернополя «Номер один».

 

Про Слово про Слово

Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв. Ми публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Окрім цього, публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі

Ми прагнемо бути об’єктивними та чесними у донесені правди з точки зору християнського світогляду. Ми хочемо пояснити, чому відбуваєте те чи інше, давати християнську оцінку подій, фактів в Україні та світі. Надаємо можливість журналістам, пасторам, громадським та релігійним діячам публікувати свої статті й доносити християнську позицію до суспільства.

Наша мета забезпечити баланс у висвітленні питань релігії, культури, сімейних цінностей в українському суспільстві.

Наше бачення — інформувати та надихати продуктивну дискусію про поточні події та тенденції в Інтернеті, які формують наше життя, наші церкви та наш світ.

На жаль, сьогодні більшість українських ЗМІ є прибічниками ліволіберальних ідей, які вони популяризують і нав’язують суспільству як безальтернативні. Ми переконані у тому, що сьогодні, як ніколи, є велика потреба у ЗМІ, які будуть чесними й будуть висвітлювати новини з позиції біблійного світогляду.

Наші цінності

  1. Точність у змісті матеріалів. Новини та інформаційні повідомлення, перевіряються й опираються на перевірені джерела.
  2. Ми підкреслюємо суспільну важливість християнських принципів, але з повагою ставимося до інших релігій, які підтримують загальнолюдські норми моралі, сімейні цінності, свободу слова, свободу совісті.
  3. Slovoproslovo.info вважає, що аборти, евтаназія, клонування, гомосексуалізм, та всі інші моральні проблеми є наслідком гріха і морального занепаду людства. Ми намагаємося надавати читачам найсвіжішу інформацію щодо цих тем, і висвітлювати їх з Біблійної позиції.

Слово про Слово  залежить від пожертв щедрих читачів на підтримку свого безкоштовного обслуговування. Також ми надаємо можливість людям, які поділяють наші цінності платно рекламуватися.

Якщо ви маєте можливість допомогти своїми коштами, ми будемо дуже вдячні. Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

ПОДІЛИТИСЯ

Редакція газети “Слово про Слово”