СвітХристиянські новини

Експерт ООН: Закони основані на релігійній моралі мають бути скасовані

Спеціальний доповідач Ахмад Шахід прийшов до висновку, що закони, засновані на традиційній моралі, що мають релігійний характер, повинні бути скасовані, якщо вони суперечать думкам вчених з прав людини та експертів ООН, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на lifesitenews.com.
Зі слів спеціального експерта ООН з питань свободи віросповідання, погляди правозахисних органів ООН повинні мати перевагу над основними віруваннями багатьох провідних світових релігій, якщо мова йде про закон і політику.
“Держави зобов’язані гарантувати всім, у тому числі жінкам, дівчатам та людям ЛГБТ +, рівне право на свободу віросповідання чи віри”, – сказав він, “в тому числі, створюючи сприятливе середовище, де можуть проявлятися плюралістичне та прогресивне саморозуміння”.

Для того, щоб забезпечити ці «саморозуміння», потрібно було б скасувати закони, що криміналізують аборт або різну сексуальну поведінку.
Шахід зазначив, що закони, що стосуються абортів та гомосексуальної поведінки, часто виникають через застосування релігійних вчень щодо святості життя, сім’ї та сексуальної моралі. Не маючи прямого заклику до основних світових релігій, таких як християнство чи іслам, змінити свої доктрини, він спробував розмежувати “патріархальну” та “гендерно рівну” інтерпретацію релігійних вчень. У звіті цитується робота науковців, які працювали над просуванням «прогресивних» переосмислень традицій віри, додаючи, що джерелом гендерного насильства чи дискримінації є не обов’язково релігії, а, скоріше, певні їх тлумачення, «які не захищені як такі.”
Поняття “права ЛГБТ +” – концепція, яка лише нещодавно увійшла до мови науковців, і яка не має міжнародного консенсусу, а тим більше формально прийнятого визначення, розглядається у звіті як даність. На противагу цьому, релігійні традиції, які датуються тисячами років, трактуються як підпорядковані. Спеціальний доповідач цитує “багатьох феміністок та науковців з прав людини”, стверджуючи, що “правила, що регулюють статус чоловіків і жінок, у тому числі при призначенні духовенства”, є не лише релігійними, а політичними, і тому “викликають занепокоєння держави і міжнародного законодавства про права людини».
Заява Ахмада Шахіда виглядає дуже дивною з огляду на те, що він мав би захищати свободу віросповідання у світі, а він закликає обмежити свободу релігії та свободу совісті на вимогу ідеологічно забарвлених “експертів ООН”.
Замість того, щоб зайнятися безпосередньою сферою відповідальності ООН втручається у справи незалежних держав своїми нездоровими ініціативами, пропагуючи й нав’язуючи антихристиянські ідеї. У той самий час, як переслідування на християн і далі зростає. У країнах, в яких ведеться спостереження, приблизно 260 мільйонів християн зазнають переслідувань, в той час як рік тому цей показник становив 245 мільйонів. Такими є дані оприлюдненого 15 січня 2020 року щорічного рапорту благодійної організації «Open Doors».

З матеріалами: lifesitenews.com та news.un.org

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button