Домашня»Новини»Більшість євангельських християн живуть за межами Північної Америки і Європи

Більшість євангельських християн живуть за межами Північної Америки і Європи

13
Поширень
Pinterest WhatsApp

Євангельські християни становлять більшу частину населення світу. Але більшість з них, як показало нове дослідження, проживають в Азії, Африці і Латинській Америці, а не в США і Європі.

За оцінками французького дослідника Себастьяна Фата, в світі налічується близько 660 мільйонів євангельських християн, що становить трохи більше чверті всіх 2,5 млрд християн.

За словами Фата, найбільша частка проживає в Азії – близько 215 мільйонів. У Китаї 66 мільйонів, в Індії 28 мільйонів, в Індонезії 16 мільйонів, на Філіппінах 13 мільйонів, а в Південній Кореї 9 мільйонів.

Африка займає друге місце за кількістю євангельських християн – 185 мільйонів. У Нігерії 58 мільйонів, в Кенії 20 мільйонів, в Ефіопії 18 мільйонів, а в Конго і Південній Африці 15 мільйонів.

За оцінками, 123 млн євангельських християн живуть в Південній Америці, в основному в Бразилії, Аргентині та Гватемалі. Дивно, але в Північній Америці налічується 107 мільйонів євангелістів, 93 мільйони з яких живуть в Сполучених Штатах. Десять мільйонів живуть в Мексиці, і тільки 4 мільйони в Канаді. При цьому в Європі 23 мільйони і в Океанії 7 мільйонів євангельських християн.

Цифри є приблизними і засновані на 25 проаналізованих документах, присвячених розвитку євангельського християнства в світі.

Висновки Фата підтверджують більш раннє повідомлення з Дослідницького центру П’ю, в якому говориться, що «християнство сильно зросло в країнах Африки на південь від Сахари і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, де на початку XX століття було відносно небагато християн».

Крім того, за оцінками деяких дослідників, до 2035 року Китай стане найбільшою християнською нацією в світі.

За матеріалами The Christian Post

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

Парламент Португалії підтримав закон про евтаназію

Наступна стаття

{:uk}Глава сім'ї, лідер і священик{:}{:ru}Глава семьи, лидер и священник{:}

1 Коментар

  1. Лев
    21.02.2020 at 11:47 — Ответить

    Мабуть, до цієї статистики загальної кількості євангельських християн та розподілу їх по різних країнах і континентах сучасного світу варто дещо додати.
    Тобто ще, щонайменше, 140 млн. дійсно “народжених згори” активних католиків – адептів Руху віднови у Святому Дусі, які, по суті й змісту та своєму конкретному служінню Богові і людям, досить близькі до євангельських християн.

Залиште коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *