Домашня»Новини»Баптисти оприлюднили заяву щодо ситуації з евакуацією та панікою у суспільстві

Баптисти оприлюднили заяву щодо ситуації з евакуацією та панікою у суспільстві

27
Поширень
Pinterest WhatsApp

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів закликає українську громадськість не піддаватися паніці чи агресії, тим паче ненависті у ситуації, що склалася. Натомість – виявити милосердя і турботу до своїх співгромадян та іноземців.

Реакція населення щодо евакуації українців з Уханя, охопленого епідемією коронавірусу, вказує на наші справжні цінності і духовний і моральний стан суспільства.

Не перекладаючи провини на когось, нам слід визнати, що зневажливе ставлення демонструє нелюдяність і немилосердя, брак розважливості і мудрості.

У зв’язку з поширенням небезпечного захворювання в світі просимо помісні церкви молитися про Божий захист і допомогу для України, Китаю та всіх країн світу, яких торкнулася епідемія.

Закликаємо уряд подбати належним чином про те, аби забезпечити місця карантину/евакуації сучасними і надійними засобами медичної безпеки. А також просимо владу проводити адекватну інформаційну політику і оперативно реагувати на фейки.

Українцям слід виявляти мудрість, що Бог контролює усяку ситуацію, і через такі випробовування привертає нашу увагу до Себе.

Шануймо один одного і думаймо про те, як послужити ближньому у такі часи. Молімося і «нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі» (Филип’ян 4:6-7).

Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ

Джерело: Сайт ВСЦ ЄХБ

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

"Чому в Божому творінні є смерть і страждання?"

Наступна стаття

Парламент Португалії підтримав закон про евтаназію

5 комментариев

 1. Макс
  20.02.2020 at 23:33 — Ответить

  А хто буде проявляти милосердя до громади, якій нічого не пояснили, зробили з усього секрет і звалили їм на голову таке щастя? Для чого ці жертви? У влади було часу більше 2 тиднім,щоб усе нормально підготувати і пояснити людям , що конкретно зроблено все для їх безпеки,яка гарантується їм на 100%. Проявити милосердя й співчуття у форс-мажорних обставинах – це одна справа, а тут повне тупізм влади й зневага до людей. А люди не хочуть більше бути жертвами. Вони бачать, що герої Небесної сотні вже не герої, в АТО 12 тис загинуло, десятки тисяч покалічено, а їх почали переслідувати і зневажати. То скільки можна бути милосердними?

  • Анна
   21.02.2020 at 10:54 — Ответить

   Ви в якому сторіччі живете? Чи тупо слідуєте за толпою не вміючих мислити людей? На сьогоднішній день дуже просто розібратися в ситуації, звертаючись до адекватних джерел інформації! Може досить бути як зомбі?!

 2. Лев
  21.02.2020 at 10:16 — Ответить

  Милосердними маємо прагнути й старатися бути СКРІЗЬ і ЗАВЖДИ!
  В противному ж разі, зрештою, і Сам Господь може колись не захотіти проявити Своє милосердя й до нас самих… 🙁 А це вже – дуже небезпечно і вкрай безвідповідально!
  Крім того, я щось не дуже бачу, щоб наразі героїв Небесної сотні та учасників війни на Сході так сильно вже, мовляв, “почали переслідувати і зневажати”. Як, власне, було за попередньої влади, так і нині…

 3. Лев
  21.02.2020 at 11:02 — Ответить

  Гадаю також, що тут не варто – дуже вже некритично й бездумно – повторювати й поширювати ці, по суті й змісту, нечистоплотно-провокативні “меседжі” (причому, дуже часто – просто фейки і вигадки) порохоботської пір-пропаганди… І, зокрема, той – про (начебто) якусь “принципову” (мовляв, “в гірший бік”) зміну ставлення нинішньої Зе-влади до героїв Небесної сотні та учасників війни на Сході…

 4. ВАСИЛЬ
  22.02.2020 at 10:29 — Ответить

  ДІЙСНО НЕМА ЩО ГАДАТИ ПІСЛЯ ТОГО ЯК СТАЛОСЯ…
  ПОМИЛКИ ТРЕБА ВИЗНАВАТИ І НЕ ПОВТОРЮВАТИ…
  ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД ЗАВШЕ ПЕРЕМАГАЄ…А ПАНІКА ВИГІДНА НАШИМ ВОРОГАМ…І ЇХ ТРЕБА ЛЮБИТИ І МОЛИТИСЯ ПРО НАВЕРНЕННЯ….ТА ПІЗНАННЯ ІСТИНИ…ОСЬ І ВСЕ…ДЯКУЮ

Залиште коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *