Главная»Новини»19 листопада – Міжнародний день чоловіків

19 листопада – Міжнародний день чоловіків

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Міжнародний день чоловіків (англ. International Men’s Day, IMD) — щорічне міжнародне свято, яке відзначається 19 листопада.

Вперше Міжнародний день чоловіків відсвяткували 1999 року в Тринідад і Тобаго. Внаслідок чого це свято знайшло підтримку в Австралії, країнах Карибського басейну, Північної Америки, Європи, Азії, а також ООН і ЮНЕСКО. Наразі визнаний офіційним святом у більш ніж 50-ти країнах світу.

Організатори свята роблять акцент на збереження здоров’я хлопчиків та чоловіків, та підкреслюються позитивний вплив чоловіків на родину та виховання дітей.

Відзначення Дня чоловіків у Тринідад і Тобаго була задумана та координувалась доктором Джеромом Тілуксінґом з Університету Вест-Індії зі штаб-квартирою в Порт-оф-Спейн. Як пояснення створення цього свята Тілуксінґ заявив: «Я зрозумів, що жоден із днів не є чоловічим… Деякі скажуть, що є День батька, але як щодо хлопчиків, підлітків та чоловіків, які не є батьками?» Доктор Тілуксінґ, розуміючи важливість святкування позитивної ролі чоловіків у громадськості, відчував, що його власний батько був відмінним прикладом для наслідування, та, частково тому, обрав 19 листопада, день народження свого батька, датою свята. Також на вибір вплинуло те, що 19 листопада місцева футбольна команда країни створила рівень єдності, котрий пересікає гендерні, релігійні та етнічні відмінності. В наступні роки захід разом координували др. Тілуксінґ та Гаррак Балрамсінґ (англ. Harrack Balramsingh), голова Citizens for a Better Trinidad and Tobago.

Ідея святкування Міжнародного дня чоловіків отримала підтримку зі сторони ООН, ЮНЕСКО та інших країн.

Джерело: Поклик

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій

Наступна Стаття

Всеукраїнська Рада Церков закликає парламент доопрацювати законопроект 0931

Без коментарів

Залиште коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *