Редакція газети "Слово про Слово"

Анатолій ЯкобчукАНАТОЛІЙ ЯКОБЧУК

Головний редактор

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово».
Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, “Новомедіа”.

Тимофій Шупарський

ТИМОФІЙ ШУПАРСЬКИЙ

Журналіст

Журналіст, проповідник, викладач, закінчив Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, а також юридичний факультет у тому ж Вузі. Батько 3 дітей.

ТЕТЯНА БЕРЕЗНА

Журналіст

Журналіст і редактор Всеукраїнської християнської газети “Слово про Слово”. Студентка видавничої справи Східноєвропейського національного університету.

ЄВГЕНІЯ ПАВЛЮК

Перекладач

Перекладач і редактор газети “Слово про Слово”. Мама трьох дітей. Проживає в м. Кременець.

Ірина Гайсюль

ІРИНА ГАЙСЮЛЬ

Журналіст

Ірина Гайсюль — журналіст. Закінчила навчання на філологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (ступінь — спеціаліст, фах — вчитель української мови та літератури, світової літератури). Працювала редактором з питань громадсько-політичного життя Тернопільської районної газети «Подільське слово». Дописувала для сайтів «Українська правда», «Збруч», Тернопільської інтернет-газети «Погляд», новинного видання м. Тернополя «Номер один».

 

Про Слово про Слово

Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв. Ми публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Окрім цього, публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі

Ми прагнемо бути об’єктивними та чесними у донесені правди з точки зору християнського світогляду. Ми хочемо пояснити, чому відбуваєте те чи інше, давати християнську оцінку подій, фактів в Україні та світі. Надаємо можливість журналістам, пасторам, громадським та релігійним діячам публікувати свої статті й доносити християнську позицію до суспільства.

Наша мета забезпечити баланс у висвітленні питань релігії, культури, сімейних цінностей в українському суспільстві.

Наше бачення — інформувати та надихати продуктивну дискусію про поточні події та тенденції в Інтернеті, які формують наше життя, наші церкви та наш світ.

На жаль, сьогодні більшість українських ЗМІ є прибічниками ліволіберальних ідей, які вони популяризують і нав’язують суспільству як безальтернативні. Ми переконані у тому, що сьогодні, як ніколи, є велика потреба у ЗМІ, які будуть чесними й будуть висвітлювати новини з позиції біблійного світогляду.

Наші цінності

  1. Точність у змісті матеріалів. Новини та інформаційні повідомлення, перевіряються й опираються на перевірені джерела.
  2. Ми підкреслюємо суспільну важливість християнських принципів, але з повагою ставимося до інших релігій, які підтримують загальнолюдські норми моралі, сімейні цінності, свободу слова, свободу совісті.
  3. Slovoproslovo.info вважає, що аборти, евтаназія, клонування, гомосексуалізм, та всі інші моральні проблеми є наслідком гріха і морального занепаду людства. Ми намагаємося надавати читачам найсвіжішу інформацію щодо цих тем, і висвітлювати їх з Біблійної позиції.

Слово про Слово  залежить від пожертв щедрих читачів на підтримку свого безкоштовного обслуговування. Також ми надаємо можливість людям, які поділяють наші цінності платно рекламуватися.

Якщо ви маєте можливість допомогти своїми коштами, ми будемо дуже вдячні. Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Може стати в нагоді

Спеціальна пропозиція для церков

Скористайтеся спеціальною пропозицією для вашої церкви.
Отримати пропозицію
close-link
 


Підтримайте
Слово про Слово

 
Пожертвувати
*Зібрані кошти підуть на розвиток християнського
медіа в Україні
Close

Що робити, якщо ви запідозрили у себе коронавірус. 

Симптоми, небезпека, лікування
Дізнатися інформацію
close-link
ПОДІЛИТИСЯ

Редакція газети “Слово про Слово”