Nei til roeyk responsive 12

Протягом ХХІ століття паління стане причиною смерті приблизно 1 мільярда людей, зауважує Всесвітня організація охорони здоров’я в доповіді про «глобальну епідемію тютюну», повідомляє novosti.dn.ua з посиланням на «Корреспондент».

 

За офіційними даними, щорічно смертність від тютюнопаління складає біля 6 мільйонів людей. Крім того, вживання тютюнових виробів спричиняє економічні збитки на суму більше 500 мільярдів доларів в рік.

Фахівці ВООЗ підкреслюють, що життя десятків мільйонів людей може бути врятоване, якщо всі країни світу приєднаються до рамкової конвенції організації з боротьби з тютюнопалінням. «Не дивлячись на те, що вживання тютюну є головною причиною передчасної смерті, існують ефективні засоби боротьби з цією епідемією», - підкреслюється в документі.

Серед мір боротьби з тютюнопалінням, відомих як  MPOWER, моніторинг вживання тютюну і національної політики з його обмеження в різних країнах, допомогу людям, які бажають кинути палити, стимуляція заборон на рекламу і спонсорування тютюну, підвищення податків на продаж тютюнових виробів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті