Наша місія

Нести вість про Христа

Служити людям, відповідаючи на духовні потреби

Об'єктивно висвітлювати події у світі

Наші цінності

Біблія, об'єктивність, чесність, благовістя, віра, молитва .

Наша діяльність

Поширення газети "Слово про Слово" в друкованому та електронному вигляді.

християнські новини

На сторінках газети «Слово про Слово» ми публікуємо християнські новини України та світу. Якщо ви цікавитеся християнством, то дуже корисно дивитися на події, які відбуваються в нашій державі і загалом у світі крізь християнський світогляд.

Християнські новини: чому це важливо?

Ми з вами живемо у вік інформаційних технологій. Інформація стала могутнішою за зброю масового знищення. Варто задуматися над тим, як берегти себе від того, що може зруйнувати нашу особистість. Писання звертає увагу на те, що слово має дуже велику вагу і значення. Воно може приносити користь, а може викликати проблеми і навіть визначати долю людини у майбутньому. «Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня!» (Матв. 12:36).

Які новини ми публікуємо?

Актуальне освітлення та аналіз останніх подій із життя Церкви. Несення Доброї Новини через спілкування, свідчення та євангелізацію.

Ми пропонуємо вам новини, які мають відношення до християнства. Ми публікуємо інформацію про важливі заходи, події, законодавство, які впливають, або мають відношення до нашої тематики. Ми намагаємось вибирати ті новини, які не обмежені конфесійними чи деномінаційними рамками, а мають більш ширший вплив і значення для всього суспільства.
Ми з радістю опублікуємо ваші заходи, якщо вони відповідатимуть вищевказаним критеріям. Тому ласкаво просимо до співпраці у цьому сегменті в рубриці християнські новини.

Де можна прочитати наші новини?

Християнські новини на нашому сайті ви зможете прочитати у вкладці «новини». На першій сторінці сайту відображається лише три останніх новини, детальніше можна прочитати, натиснувши на картинку новини.
У друкованому варіанті «Слово про Слово» християнські новини ви зможете прочитати на третій сторінці газети.
Приємного вам читання і гарних новин від газети «Слово про Слово».

Читати новини

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті