Наша місія

Нести вість про Христа

Служити людям, відповідаючи на духовні потреби

Об'єктивно висвітлювати події у світі

Наші цінності

Біблія, об'єктивність, чесність, благовістя, віра, молитва .

Наша діяльність

Поширення газети "Слово про Слово" в друкованому та електронному вигляді.

baner

Незважаючи на те, що сьогодні є безліч різноманітних методів євангелізації, хочемо вам запропонувати ідею благовістя через поширення євангелізаційної газети Слово про Слово.

Ось кілька причин, чому варто звернути увагу на цю пропозицію.

  • По-перше. Євангелізаційна газета Слово про Слово дає можливість займатися євангелизмом системно  і організовано.  Так як газета виходить один раз на місяць, то це означає, що по крайній мірі один раз в місяць ви точно будете займатися благовістям, розповсюджуючи газету.
  • По-друге.  Євангелізаційна газета може бути трампліном до розмови про Христа. Адже кожен номер розкриває якусь актуальну тему, з якої завжди можна почати розмову.
  • По-третє. Євангелізаційна газета, може допомогти мобілізувати вашу церкву до активного благовістя. Не потрібно особливих зусиль і вміння для того, щоб комусь подарувати газету, але це дає можливість бути залученим кожному - від малого до старшого.
  • По-четверте. Євангелізаційна газета дає вам можливість познайомитися з людьми, які цікавляться духовними питаннями.
  • По-п’яте. Євангелізаційна газета дає можливість підтримувати постійні стосунки з одними і тими самими людьми, тим самим кожного місяця розмовляти на духовні теми.
  • По-шосте. Євангелізаційна газета - це дешевий метод євангелізації. Для того, щоб організувати якийсь масовий захід, потрібно потратити купу коштів, які, здебільшого, вкладаються в проведення гарної програми, а не в людей, які її слухатимуть. Розповсюдження газети дає можливість вкладати саме в людину, якій ви її даруєте.

Хтось може подумати, що це реклама. З одного боку так, але з іншого - це реальна можливість займатися проповіддю Євангелії, використовуючи ресурси, які Бог посилає.

З повагою, Слово про Слово

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найпопулярніше на сайті