Наша місія

Нести вість про Христа

Служити людям, відповідаючи на духовні потреби

Об'єктивно висвітлювати події у світі

Наші цінності

Біблія, об'єктивність, чесність, благовістя, віра, молитва .

Наша діяльність

Поширення газети "Слово про Слово" в друкованому та електронному вигляді.

iStock 000003165946Medium e1408605537589

В газеті «Слово про Слово» ми друкуємо християнські оповідання. Прочитати їх можна як в друкованій формі, так і на сайті під рубрикою: «Слово прозою». Погортавши сторінки сайту, ви зможете прочитати багато цікавих історій, ознайомитися з гострим словом митців, які, озброївшись одним лише словом,  вміло змонтувавши слова, сплели захоплюючі сюжети, або вражаючі описи.

Християнські вірші

Газета «Слово про Слово» пропонує для вас постійну рубрику «Слово поезією». Ми друкуємо християнські вірші на українській мові на тему газети у кожному випуску видання.

На сайті можна знайти вірші різної тематики. У нас багато різдвяних віршів, про Пасху, про Україну, про життя, любов. Публікуємо поезію відомих в Україні та і по за її межами поетів, таких як Сергій Рачинець, Юрій Вавринюк, Михайло Подворняк та інші. 

Поезія займає особливе місце в житті людини. І це не дивно, адже Бог Творець вдихнув в людей частинку Себе, з того часу в людях живе почуття прекрасного і поклик до творчості. Християни часто висловлюють свої думки і почуття через поезію. Адже Сам Бог звертається через Біблію до нас поетичними формами, майже третина Біблії написана у поетичному жанрі.

християнські новини

На сторінках газети «Слово про Слово» ми публікуємо християнські новини України та світу. Якщо ви цікавитеся християнством, то дуже корисно дивитися на події, які відбуваються в нашій державі і загалом у світі крізь християнський світогляд.

baner

Незважаючи на те, що сьогодні є безліч різноманітних методів євангелізації, хочемо вам запропонувати ідею благовістя через поширення євангелізаційної газети Слово про Слово.

Ось кілька причин, чому варто звернути увагу на цю пропозицію.

  • По-перше. Євангелізаційна газета Слово про Слово дає можливість займатися євангелизмом системно  і організовано.  Так як газета виходить один раз на місяць, то це означає, що по крайній мірі один раз в місяць ви точно будете займатися благовістям, розповсюджуючи газету.

Найпопулярніше на сайті