Дорогі читачі та партнери газети "Слово про Слово", ми вітаємо Вас з Різдвом Христовим, та Новим 2018 роком. Бажаємо вам рясних Божих благословень, та радості у житті.

Вивчення Біблії

Біблійна школа «Емаус» пропонує програми заочного вивчення Біблії. Заочні курси є прекрасним інструментом для пізнання і розуміння Біблії.

Зараз школа «Емаус» має більше ніж 150 регіональних представництв, у яких навчаються студенти з більше ніж 100 країн світу, а навчальні матеріали перекладені на 125 мов.

Дорогі друзі, партнери, якщо ви за те, щоб проповідь Євангелії поширювалась по нашій країні, пропонуємо вам встановити на свій сайт наш банер. Це дасть змогу усім користувачам, які побувають на вашому ресурсі ознайомитись з пропозиціями і можливо навіть долучитися до розповсюдження друковної версії газети.

Ми пропонуємо кілька різних варіантів банера. Візьміть скопіюйте код і встновіть на свій сайт.

slovoproslovo1

 

slovoproslovo2

 

slovoproslovo

 

slovoproslovo3 

 

 

Сім'я, шлюб

Дорогі читачі! В честь "Тижня подружжя", який відбувається в Україні з 14-21 травня, ми даруємо вам повний перелік усіх матеріалів на сімейну тематику за всі роки видання газети "Слово про Слово". 

Сімейна тематика охоплює багато різних напрямків і питань, таких як дошлюбні відносини, шлюб, вирішення конфліктів, виховання дітей та багато іншого. Ми віримо, що ці матеріали вам стануть у нагоді, діліться ними з іншими, хай усі знають про християнську модель подружніх стосунків. Принагідно вітаємо усіх зі Святом подружжя, бажаємо  великого кохання та Божого благословіння у ваші сім'ї. 

Найпопулярніше на сайті