Християнські новини

Християнство в Північній Кореї піддалося тотальному знищенню

Північнокорейські перебіжчики розповіли про гоніння в Північній Кореї на християн. Виступаючи перед Дональдом Трампом і міністерством з релігійних свобод Державного департаменту, вони говорили про переслідування, страти і Євангеліє, яке поширюється навіть у таких важких умовах.
За даними Державного департаменту США, в роботі міністерства з релігійної свободи взяли участь представники понад 106 країн, близько 30 урядових чиновників на рівні міністрів закордонних справ, близько 1000 релігійних лідерів і активістів громадянського суспільства, а також більше двох десятків жертв релігійних переслідувань.
Іллонг Джу був одним з тих, хто був переслідуваний за віру і залишився в живих, а тепер виступив перед міністерством з релігійних свобод і президентом США 18 липня. Джу народився в Північній Кореї в 1996 році і був наймолодшим з трьох дітей. Він розповів, що протягом усього його дитинства протягом більше 10 років його батьки слухали закордонні радіопередачі, що суворо карається в авторитарній країні, очолюваною Кім Чин Ином.
Слухаючи радіо, вони дізналися про Христа, повірили і вирішили, що було б краще виїхати з Північної Кореї, щоб врятуватися від переслідування за віру.
Батько Джу втік до Південної Кореї в середині 2000-х років. Приблизно через рік, в 2008 році, Джу, його мати і сестра теж перетнули кордон. Вони приєдналися до свого батька в Південній Кореї в 2009 році після довгої подорожі. Сім’я оселилася в Сеулі, а в 2012 році до них приєдналася старша сестра Джу, так вся сім’я покинула Північну Корею.
Вся сім’я його тітки була кинута в політичний табір за те, що їхній родич був християнином. «Це була сім’я мого двоюрідного брата, їх усіх стратили за те, що вони ділилися Євангелієм», – сказав Джу.
Протягом останніх 18 років Північна Корея вважається найгіршою країною в світі в питанні релігійної свободи. Тисячі північнокорейських християн знаходяться в таборах за свою віру, виступи проти режиму або спроби покинути країну. Незважаючи на те, що тисячі були ув’язнені і піддані тортурам за свою віру, Джу сказав, що Слово про Христа поширюється і в таборах.
«За словами моєї колеги, яка зараз живе в Південній Кореї, коли вона перебувала у в’язниці, вона не могла співати або говорити про Христа відкрито, – сказав він. – Але їй вдалося привести до Христа двох чоловік у в’язниці, не промовляючи ні слова. Вони таємно передавали один одному Євангеліє».
На зустрічі з Трампом Джу заявив, що, незалежно від ситуації, північнокорейці і раніше поклоняються Богу: «Не дивлячись на переслідування Кім Чен Ина, громадяни Північної Кореї потребують Євангелії і поклоняються в підпільних церквах».
Віце-президент США Майк Пенс виступаючи перед міністерством з релігійної свободи заявив, що гоніння в Північній Кореї гірше, ніж в сусідньому Китаї, де комуністичний уряд переслідує християн, уйгурів, буддистів і інші релігійні меншини.
За попередніми оцінками, комуністичний уряд Китаю викрав від 1 до 3 мільйонів уйгурських мусульман в Західному Китаї та помістило їх в табори для інтернованих.
«І, незважаючи на всі труднощі, з якими стикаються віруючі в Китаї, ставлення до віруючих в Північній Кореї набагато гірше, – сказав Пенс. – Як повідомила Комісія ООН з прав людини, “порушення прав людини в КНДР … являють собою злочини проти людства … тяжкість, масштаб і природа яких не мають аналогів в сучасному світі”.
Північнокорейський режим робить все, щоб знищити насіння [християнських] реакціонерів шляхом тортур і вбивств. Володіння Біблією є серйозним злочином, – сказав Пенс. – Поки президент Трамп продовжує проводити денуклеаризацію Північної Кореї, США будуть і надалі виступати за свободу віросповідання на Корейському півострові».
Кеннет Бе, корейсько-американський пастор, який був заручником у Північній Кореї з 2012 по 2014 рік, заявив, що коли влада Північної Кореї заарештували його і дізналися, що він був місіонером, то звинуватили його в спробі повалення уряду.
«Вони сказали мені:” Ми не боїмося ядерної зброї … ми боїмося, що хтось на кшталт вас принесе релігію в нашу країну і використовує її проти нас, і тоді всі навернуться до Бога, а ми падём “», – заявив Кеннет Бе, виступаючи перед присутніми.
Колись Пхеньян вважався «Єрусалимом на Сході», місто населяло безліч християн. Але сьогодні, за винятком віри тих небагатьох, хто опинився в підпіллі, більшість північних корейців ніколи не чули імені Ісуса.
«Північна Корея – це не країна, де християни піддаються переслідуванням; це країна, де християнство піддалося тотальному знищенню. І якщо ви християнин, то втратите життя », – зазначив сказав пастор Бе.

Більше про переслідування в Північній Кореї:

Пастор Кеннет Бе займається переправленням гуманітарної допомоги і Біблій в Північну Корею по річці в пляшках з рисом. Він твердо вірить, що одного разу тоталітарний режим впаде. «Нам потрібно бути готовими до того, що Північна Корея відкриється. Якщо північнокорейський режим раптово впаде, чи готові ми надати досить Біблій, щоб розповісти народу про Христа?» – заявив пастор Бе.
Одна з його цілей полягає в тому, щоб надрукувати 1 мільйон Біблій і доставити їх в Північну Корею до її розпаду з метою поширення Біблії серед кожного домогосподарства в Пхеньяні, щоб Святе Письмо могло зцілити північнокорейський народ.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: Christian Post

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button