Знав би Тарас Григорович. “Борітеся – поборете” як гасло ЛГБТ

4
Поширення
Pinterest WhatsApp

Підтримка ЛГБТ спільноти в Україні набирає обертів. До Міжнародного дня боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією Київпрайд запустив кампанію “Борітеся – поборете!”. КиївПрайд 2019 розпочнеться 16 червня, а завершиться традиційним Маршем Рівності 23 червня у Києві.

До акції долучилися 15 знаменитостей: артистка Ольга Сумська, посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, співачка ЛУНА, телеведучий Майкл Щур, співачка Аліна Паш, травесті діва Монро, координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані, співак PIANOBOY Дмитро Шуров, телеведуча Яніна Соколова, політик Світлана Заліщук, співачка TAYANNA, музичний гурт YUKO, телеведучий Анатолій Анатоліч, співачка Злата Огневич музичний гурт KADNAY.

«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» – так звучить повна цитата з поеми Тараса Шевченка «Кавказ», звідки взята назва кампанії на підтримку ЛГБТ.

Та, згідно з Біблією, сексуальні стосунки допустимі тільки між чоловіком та жінкою – біблійною сім’єю: «І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.» Буття 1:27, тому християни не можуть схвалювати дії кампанії, що підтримує ЛГБТ спільноту.

Ба більше, нетрадиційні стосунки є блудом, тобто гріхом, тому відстоювати права ЛГБТ спільноти – підтримувати гріх: «Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне. 27 Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.» Римлянам 1:26.

«Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, 10 ні злодії, ні користолюбці, ні п’яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!» 1 Коринтян 6:9

Більше про не припустимість ідеології ЛГБТ:

З іншого боку, християни покликані любити усіх людей, попри їхню гріховність, тому будь-яка агресія, направлена на людей нетрадиційної орієнтації – це проблема серця християнина. Ми ненавидимо гріх, а не людину, що його чинить. Наше завдання – навчати, направляти й молитися, а не кривдити та зневажати. Тому продовжуємо молитися і пильнувати за ситуацією.

 

Попередня публікація

Рада євангельсько-протестантських церков привітала нового Президента

Наступна публікація

Законопроект про легалізацію медичного канабісу зареєстрували в Раді

1 Коментар

  1. Лариса
    20.05.2019 at 17:43 — Відповіcти

    А зеленський прихильник лгбт! Так! Він це на своїх кварталах показав!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *