Домашня » Варто замислитись » Загроза алкоголізму

Загроза алкоголізму

0
Shares
Pinterest WhatsApp

Українці посідають п’яте місце у світі за вживанням алкоголю на душу населення, – повідомляє Радіо Свобода. Проте, щодо сили впливу алкоголю на свідомість та рівень смертності від спиртного, Росія і Україна не мають рівних у світі. Згідно з даними дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я, у рейтингу споживання алкоголю неповнолітніми ці країни посідають перше місце у світі.

Фактично випивати спиртні напої у нас починають у віці 10-13 років. Тому не дивно, що, за статистикою Міністерства охорони здоров’я, 60% дитячих отруєнь спричинені саме алкоголем. За такого стану справ українці в найближчому майбутньому ризикують стати ледь не найп’янішою нацією на планеті.

Вино, пиво та інші алкогольні напої асоціюються у свідомості багатьох людей з пам’ятними подіями, радісними датами, святами й важливими діловими переговорами. Алкоголь став не тільки соціально допустимим, а й «обов’язковим» за певних обставин. На жаль, існує також інший бік алкоголю, який продавці принципово не хочуть показувати своїм клієнтам.

Важливо знати кожному, що хімічний склад алкоголю сприймається людським організмом не як їжа, а як токсична речовина. Алкоголь всмоктується в шлунку і протягом кількох хвилин переноситься з кров’ю до мозку, легень, нирок і серця. Особливо страждає печінка, яка витрачає кілька годин на переробку цієї речовини. При постійній або тривалій дії алкоголю на організм внутрішні органи руйнуються, і людина страждає від багатьох захворювань.

На жаль, негативний ефект від алкоголю впливає не тільки на людину, яка випиває. Суспільству також доводиться платити за нього високу ціну. Більше половини всіх ДТП і пригод на виробництві пов’язані з вживанням алкоголю. У сім’ях алкоголіків жінка (чоловік) та діти стають жертвами усних або фізичних образ.

Алкоголь, як і будь-яка психотропна речовина, позначається на здатності людини приймати рішення. Під його впливом люди роблять найжорстокіші безглузді злочини.


Більше про алкогольну залежність:

Особи, які потрапили в алкогольну залежність, повинні усвідомити свою проблему та потребу в сторонній допомозі. Це включає насамперед Божу силу, підтримку сім’ї або дбайливої церковної спільноти, а також лікування, призначене кваліфікованим лікарем.

Примітно, що в цілому світі алкогольна індустрія за обсягами прибутків поступається тільки торгівлі зброєю та наркотиками. Тому й зрозумілий інтерес представників цього бізнесу, щоб пересічні українці були залежними. Чи не прийшов час народним обранцям звернути увагу на цю проблему, щоб на законодавчому рівні зупинити деградацію нашої нації?

biblepravda.com


Previous post

Дев'ять фактів про підлітковий алкоголізм

Next post

Колишній артист і п'яниця, а тепер християнин Юрій Богачов

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *