Домашня » Новини » За свободу віросповідання потрібно боротися – Ангела Меркель

За свободу віросповідання потрібно боротися – Ангела Меркель

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Зі слів канцлера Німеччини Ангели Меркель, за свободу релігії в Європі варто боротися, так само як і за свободу переміщення.

Вона зауважила, що в минулому багато хто прийняли ЄС зі всіма перевагами (свобода слова, свобода віросповідання, свобода переміщення) як те, що є по умовчанню.

«Цього немає у багатьох країнах світу. І саме тому за таку Європу варто боротися, – додала Меркель. – Ось чому один з наших передвиборних плакатів говорить: «Якщо Європа буде міцнішою, тоді Німеччина буде сильнішою». Це взаємопов’язано»

Канцлер визнала, що ЄС був далеким від досконалості і що Брюссель інколи дуже бюрократичний.

«Але за останні кілька місяців ми усвідомили, що Євросоюз – це більше, ніж просто бюрократія і економічне регулювання. Європа і об’єднане життя в Європейському союзі мають відношення до війни і миру, що десятиліття миру після Другої світової війни були б абсолютно немислимими без Європейського союзу», – сказала Меркель.

Більше про свободу релігії:

Канцлер заявила, що вона готова до укріплення євровалюти, через призначення міністра фінансів Єврозони, який буде здійснювати нагляд за об’єднаним бюджетом інвестицій і переказів, щоб допомогти країнам членам пом’якшити спади економіки.


Слово про Слово
з посиланням на invictory.com


Попередня Стаття

Роль релігії в суспільстві обговорили депутати Європарламенту

Наступна Стаття

Президент України доручив готуватися до ювілею хрещення Русі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *